fixtures and results
view moreFixtures
- Time
- venue
- Teams
- round
- Sunday 08th September, 2024
- 10:30
- Douglas
- Sarsfields 2
- Vs
- Douglas 2
- 11:00
- Watergrasshill
- Watergrasshill 2
- Vs
- Bishopstown 2
- 11:30
- Ovens
- Inniscarra
- Vs
- Ibane Gaels
- 13:00
- Ovens
- Ballincollig 2
- Vs
- Glen Rovers 2
- 19:00
- Carrigaline
- Douglas 1
- Vs
- Bishopstown 1
- Final
- 11:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- Vs
- Bandon
- 11:00
- Killavullen
- Killavullen
- Vs
- Bishopstown
- 11:00
- TBC
- Ballinhassig
- Vs
- Youghal
- 11:00
- TBC
- Ballincollig
- Vs
- Shandrum
- 11:00
- TBC
- Clonakilty
- Vs
- St Catherines
- 11:00
- TBC
- Blackrock 2
- Vs
- Midleton 2
- 11:00
- TBC
- Sarsfields 2
- Vs
- Douglas 3
- Monday 09th September, 2024
- 18:30
- Bishopstown
- Bishopstown
- Vs
- Eire Og
- 18:30
- Blarney
- Blarney
- Vs
- Whitechurch
- Appoint Ref
- 18:30
- Bandon
- Clonakilty
- Vs
- Erins Own
- 18:30
- Mardyke
- Glanmire
- Vs
- Na Piarsaigh
- 18:30
- Macroom
- Macroom
- Vs
- Ballincollig
- 18:30
- Midleton
- Midleton 2
- Vs
- Douglas 3
- 18:30
- Mayfield
- Nemo Rangers
- Vs
- St Nicholas
- 18:30
- Togher
- St Finbarrs 2
- Vs
- Carrigtwohill 2
- 20:00
- Mardyke
- Carrigaline
- Vs
- Douglas
- 20:00
- Killeagh
- Killeagh
- Vs
- St Finbarrs
- 19:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- St Nicholas
- 18:30
- Kiely Park
- Sarsfields
- Vs
- Ballincollig
- Tuesday 10th September, 2024
- 18:30
- Cobh
- Cobh
- Vs
- St Catherines
- 19:00
- Copperalley
- Youghal
- Vs
- Nemo Rangers
- Wednesday 11th September, 2024
- 18:30
- Mardyke
- Ballincollig
- Vs
- St Finbarrs
- Final
- 18:30
- Bishopstown
- Bishopstown 2
- Vs
- Bandon 2
- 18:30
- Carrigaline
- Carrigaline
- Vs
- St Michaels
- 18:30
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- Ballinhassig
- 18:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- Vs
- Sam Maguires
- 18:30
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- Vs
- Bride Rovers
- 18:30
- Trabeg
- Nemo Rangers
- Vs
- Kinsale
- 19:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill 2
- Vs
- St Michaels 2
- 20:00
- Mardyke
- Ballincollig
- Vs
- Douglas
- 20:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- Vs
- Midleton
- Thursday 12th September, 2024
- 18:45
- Togher
- St Finbarrs
- Vs
- Bandon
- 19:00
- Carrigtwohill
- Carrigaline
- Vs
- Carrigtwohill
- 18:30
- Ballinora
- Ballinora
- Vs
- St Michaels
- 18:30
- Ovens
- Eire Og
- Vs
- Sarsfields
- Friday 13th September, 2024
- 20:00
- Cloughduv
- Macroom
- Vs
- Clonakilty
- 18:30
- Mallow
- Mallow
- Vs
- Sarsfields
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- Vs
- Douglas
- Saturday 14th September, 2024
- 17:00
- Watergrasshill
- Midleton
- Vs
- Watergrasshill
- 14:00
- Ballinspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Midleton
- 14:00
- Togher
- St Finbarrs
- Vs
- St Nicholas
- 14:00
- Brinny
- Valley Rovers
- Vs
- Macroom
- Sunday 15th September, 2024
- 11:00
- TBC
- Clonakilty
- Vs
- Bishopstown
- 14:00
- Kilmurry
- Kilmurry
- Vs
- Killavullen
- 16:30
- Aghada
- Valley Rovers
- Vs
- Aghada
- Monday 16th September, 2024
- 00:00
- TBC
- Midleton
- Vs
- Glen Rovers
- 18:30
- 2nd section 2
- Vs
- Kiltha Og
- 18:30
- TBC
- Blackrock
- Vs
- Ballincollig
- 18:30
- TBC
- Douglas
- Vs
- Watergrasshill
- 18:30
- Caherlag
- Erins Own
- Vs
- Ibane Gaels
- 18:30
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- Vs
- Killeagh
- 18:45
- Ballincollig
- Ballincollig
- Vs
- Carrigaline
- Tuesday 17th September, 2024
- Wednesday 18th September, 2024
- 18:30
- Ballyanly
- Inniscarra
- Vs
- Aghada
- 18:30
- Mardyke
- Sarsfields
- Vs
- Ballincollig
- 18:30
- MTU Stadium
- St Finbarrs
- Vs
- Youghal
- 18:30
- Brinny
- Valley Rovers
- Vs
- Bishopstown
- 20:00
- MTU Stadium
- Carrigtwohill
- Vs
- Shandrum
- 20:00
- Mardyke
- Glen Rovers
- Vs
- Midleton
- 19:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- Vs
- Glenville
- Thursday 19th September, 2024
- 20:15
- Ballincollig
- Ballincollig
- Vs
- St Finbarrs
- Friday 20th September, 2024
- 19:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- Vs
- Douglas
- Final
- Saturday 21st September, 2024
- 00:00
- MTU Stadium
- Blackrock 2
- Vs
- Midleton 2
- 12:00
- TBC
- St Dominics
- Vs
- Grenagh
- 14:00
- TBC
- Valley Rovers
- Vs
- Bishopstown
- 14:00
- TBC
- Bandon
- Vs
- Carrigtwohill
- 14:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- Vs
- Nemo Rangers
- 14:00
- Riverstown
- Sarsfields
- Vs
- Inniscarra
- 15:00
- Copperalley
- Youghal
- Vs
- Killavullen
- 14:00
- Rostellan
- Aghada
- Vs
- Carrigtwohill
- 14:00
- Ovens
- Eire Og
- Vs
- Valley Rovers
- 11:00
- TBC
- Sliabh Rua
- Vs
- Ballygiblin
- 11:00
- TBC
- Kiltha Og
- Vs
- Carrigaline
- Wednesday 25th September, 2024
- 18:30
- Mardyke
- Glanmire
- Vs
- Donoughmore
- 20:00
- Bishopstown
- Castlehaven
- Vs
- Killeagh
- Saturday 28th September, 2024
- 14:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- Vs
- Carrigaline
- 14:00
- Glenville
- Glenville
- Vs
- Ballincollig
- 14:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- St Finbarrs
- 14:00
- Glen Field
- St Nicholas
- Vs
- Courcey Rovers
- Sunday 29th September, 2024
- Monday 30th September, 2024
- 14:00
- TBC
- Ballincollig
- Vs
- Glanmire
- 14:00
- TBC
- Ballincollig 2
- Vs
- Nemo Rangers 2
- 14:00
- TBC
- Bantry Blues
- Vs
- Sliabh Rua
- 14:00
- TBC
- Douglas
- Vs
- Bishopstown
- 14:00
- TBC
- Dromtarriffe
- Vs
- Brian Dillons
- 14:00
- TBC
- Glanmire 2
- Vs
- Douglas 2
- 14:00
- TBC
- Glenville 2
- Vs
- St Finbarrs 2
- 14:00
- TBC
- Inniscarra
- Vs
- Kiltha Og
- 14:00
- TBC
- Kilshannig
- Vs
- Aghabullogue
- 14:00
- TBC
- O Donovan Rossa
- Vs
- Canovee
- 14:00
- TBC
- St Colmcilles
- Vs
- Erins Own
- 14:00
- TBC
- Youghal
- Vs
- Valley Rovers
- 18:30
- TBC
- 1st Section 1
- Vs
- 1st secton 2
- 18:30
- TBC
- 1st Section 1
- Vs
- Beara
- 18:30
- TBC
- Blarney
- Vs
- St Colmcilles
- 18:30
- TBC
- Midleton
- Vs
- St Finbarrs
- 18:30
- TBC
- St Colmcilles
- Vs
- Clonakilty
- 19:00
- TBC
- 1st Section 1
- Vs
- Beara
- 19:00
- TBC
- 1st Section 1
- Vs
- Beara
- Saturday 05th October, 2024
- 14:00
- Ballyanly
- Inniscarra
- Vs
- Ballincollig
- 14:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- Vs
- Sarsfields
- 14:00
- Togher
- St Finbarrs
- Vs
- Glen Rovers
- 14:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- Eire Og
- 14:00
- Brinny
- Valley Rovers
- Vs
- Blarney
- Time
- venue
- Teams
- round
- Monday 09th September, 2024
- 18:45
- Mallow
- Mallow 2
- Vs
- Courcey Rovers
- 18:30
- Whitechurch
- Whitechurch
- Vs
- Grenagh
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Ballincollig 2
- Vs
- Na Piarsaigh
- Tuesday 10th September, 2024
- 19:00
- Blackrock
- Blackrock 2
- Vs
- Aghabullogue
- Wednesday 11th September, 2024
- 18:45
- Ballinspittle
- Aghinagh
- Vs
- Courcey Rovers
- 19:00
- Ballymaw
- Ballinora
- Vs
- Inniscarra
- 19:00
- Diarmuid O' Murchus
- Diarmuid O Murchu
- Vs
- Na Piarsaigh
- 18:30
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- Vs
- Aghabullogue
- 19:00
- TBC
- Team 1
- Vs
- Valley Rovers 2
- 19:00
- Minane Bridge
- Tracton
- Vs
- Sliabh Rua
- 18:30
- Carrigadrohid
- Canovee
- Vs
- Clondrohid
- 19:00
- Newcestown
- Newcestown
- Vs
- Cill na Martra
- 18:30
- Donoughmore
- Donoughmore
- Vs
- Grenagh
- Final
- Thursday 12th September, 2024
- 20:30
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers
- Vs
- Ballincollig 2
- Friday 13th September, 2024
- 19:00
- Kilbrittain
- Kilbrittain
- Vs
- Shamrocks
- Saturday 14th September, 2024
- 16:00
- Douglas
- Douglas 2
- Vs
- Nemo Rangers
- 17:00
- St Finbarrs
- St Finbarrs 2
- Vs
- Ballygarvan
- Sunday 15th September, 2024
- 14:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- Vs
- Whitechurch
- 14:00
- Shanbally
- Shamrocks
- Vs
- St Colmcilles
- Wednesday 18th September, 2024
- 18:30
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- Vs
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Blarney
- Blarney
- Vs
- Carrigaline
- 18:30
- TBC
- Tracton
- Vs
- Diarmuid O Murchu
- Thursday 19th September, 2024
- 18:30
- Grenagh
- Grenagh
- Vs
- Donoughmore
- Saturday 21st September, 2024
- 14:00
- TBC
- Banteer /Lyre
- Vs
- Ballygarvan
- 14:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe
- Vs
- Laochra Og
- 14:00
- Shanbally
- Shamrocks
- Vs
- Crosshaven
- Sunday 22nd September, 2024
- 12:00
- Kilmichael
- Aghinagh
- Vs
- Cill na Martra
- Wednesday 25th September, 2024
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- Vs
- Diarmuid O Murchu
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- Vs
- Ballincollig 2
- 19:00
- Cill na Martra
- Cill na Martra
- Vs
- St Peters
- 19:00
- Clondrohid
- Clondrohid
- Vs
- Newcestown
- Saturday 05th October, 2024
- 14:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- Vs
- Grenagh
- 14:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- Vs
- Dromtarriffe
- 14:00
- Clondrohid
- Laochra Og
- Vs
- Banteer /Lyre
- 14:00
- Liscarroll /Churchtown
- Liscarroll/Churchtown
- Vs
- Shamrocks
- Time
- venue
- Teams
- round
- Sunday 08th September, 2024
- 10:00
- Rockchapel
- St Peters
- Vs
- Croke Rovers
- 11:00
- Ballyclough
- St Kevins
- Vs
- Mallow
- Monday 09th September, 2024
- 18:45
- Charleville
- Charleville
- Vs
- Banteer/Lyre
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Boherbue
- Duarigle Gaels
- Vs
- St Peters
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Ballydesmond
- Sliabh Luachra Gaels
- Vs
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- CHAMPIONSHIP
- Tuesday 10th September, 2024
- 18:45
- Meelin
- St Marks
- Vs
- Killavullen
- Wednesday 11th September, 2024
- 18:45
- Boherbue
- BK Plunketts
- Vs
- St Kevins
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- Vs
- Mitchelstown
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Castlemagner
- Croke Rovers
- Vs
- Newmarket
- SHIELD
- 18:45
- Millstreet
- Duarigle Gaels
- Vs
- Buttevant
- SHIELD
- 18:45
- Grenagh
- Grenagh
- Vs
- Dromtarriffe /Kanturk
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Killavullen
- Killavullen
- Vs
- Kilworth Araglen Og
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Glantane
- Kilshannig
- Vs
- St Kevins
- SEMI FINAL
- 18:45
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- Vs
- Kilshannig
- SHIELD
- Thursday 12th September, 2024
- 18:45
- TBC
- Croke Rovers
- Vs
- Killavullen
- Friday 13th September, 2024
- 00:00
- TBC
- Aghinagh
- Vs
- Sliabh Luachra Gaels
- FINAL
- 18:45
- TBC
- 1st place Team
- Vs
- 2nd place Team
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- TBC
- 1st place Team
- Vs
- 2nd place Team
- CHAMPIONSHIP
- Sunday 15th September, 2024
- 11:00
- Buttevant
- Buttevant
- Vs
- Banteer/Lyre
- SHIELD
- 11:00
- Charleville
- Charleville
- Vs
- Kildorrery
- SHIELD
- 11:00
- Millstreet
- Duarigle Gaels
- Vs
- St Colmcilles
- 11:00
- Killavullen
- Killavullen
- Vs
- BK Plunketts
- Monday 16th September, 2024
- 18:30
- Ballyhea
- Ballyhea
- Vs
- Ballygiblin
- SHIELD
- 18:30
- Charleville
- Charleville
- Vs
- Ballycastle Gaels
- CHAMPIONSHIP
- 18:30
- TBC
- Killavullen
- Vs
- Bye
- SHIELD
- 18:30
- Glantane
- Kilshannig
- Vs
- Buttevant
- SHIELD
- 18:30
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- Vs
- Millstreet
- CHAMPIONSHIP
- 18:30
- Mallow
- Mallow
- Vs
- Croke Rovers
- CHAMPIONSHIP
- Wednesday 18th September, 2024
- 18:00
- TBC
- Kilshannig
- Vs
- Killavullen
- CHAMPIONSHIP
- 18:30
- Castletownroche
- Donoughmore
- Vs
- Kilworth Araglen Og
- CHAMPIONSHIP
- 18:30
- Shanballymore
- Fermoy
- Vs
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- SHIELD
- 18:30
- TBC
- St Dominics
- Vs
- Buttevant
- SHIELD
- Friday 20th September, 2024
- Saturday 21st September, 2024
- 11:15
- Doneraile Pitch 2
- Banteer/Lyre
- Vs
- Croke Rovers
- SHIELD FINAL
- 11:15
- Doneraile Pitch 1
- Kilshannig
- Vs
- Clyda Rovers
- CUP FINAL
- 12:15
- Doneraile Pitch 2
- Ballycastle Gaels
- Vs
- Mallow 2
- SHIELD FINAL
- 12:15
- Doneraile Pitch 1
- Newmarket
- Vs
- Kildorrery
- CUP FINAL
- 13:15
- Doneraile Pitch 1
- Ballygiblin
- Vs
- Fermoy
- CUP FINAL
- Sunday 22nd September, 2024
- Wednesday 25th September, 2024
- Saturday 28th September, 2024
- 13:00
- Doneraile Pitch 1
- Kilshannig
- Vs
- Banteer/Lyre
- CUP FINAL
- 13:00
- Doneraile Pitch 2
- St Dominics
- Vs
- Ballycastle Gaels
- SHIELD FINAL
- 14:15
- Doneraile Pitch 2
- Sliabh Luachra Gaels
- Vs
- Donoughmore
- SHIELD FINAL
- 15:15
- Doneraile Pitch 1
- Douglas
- Vs
- Clyda Rovers
- CUP FINAL
- 15:15
- Doneraile Pitch 2
- Killavullen
- Vs
- Bride Rovers
- SHIELD FINAL
- Sunday 29th September, 2024
- 11:00
- TBC
- Clyda Rovers
- Vs
- Newmarket
- SHIELD
- 18:30
- Ballydesmond
- Sliabh Luachra Gaels
- Vs
- Mallow 2
- 11:00
- TBC
- Newmarket
- Vs
- Clyda Rovers
- Time
- venue
- Teams
- round
- Sunday 08th September, 2024
- 11:00
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- Vs
- Erins Own 2
- 17:00
- Glen Rovers
- Glen Rovers
- Vs
- Bride Rovers
- 17:30
- St Catherines
- Nemo Rangers
- Vs
- St Catherines
- 12:15
- Kiely Park
- Sarsfields 3
- Vs
- Blackrock 2
- Monday 09th September, 2024
- 18:15
- Sallybrook
- Sarsfields 2
- Vs
- Lisgoold
- 18:30
- Castlelyons
- Castlelyons
- Vs
- Fermoy
- 18:30
- Cobh
- Cobh
- Vs
- Kilworth Araglen Og
- 18:30
- Mayfield
- Mayfield
- Vs
- Brian Dillons Delanys
- 18:30
- Ballynoe
- St Catherines
- Vs
- St Finbarrs
- 18:45
- Glanworth
- St Dominics
- Vs
- Cobh
- Full competition
- 18:30
- St Michaels
- St Michaels
- Vs
- Midleton
- 20:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- Aghada
- 8pm
- 00:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- Vs
- Aghada
- Championship
- 18:30
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- Vs
- Kilworth Araglen Og 2
- Wednesday 11th September, 2024
- 18:30
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- Vs
- Bride Rovers
- 18:30
- Passage
- Passage
- Vs
- St Catherines
- 18:30
- St Michaels
- St Michaels
- Vs
- Mayfield
- 18:45
- Ballyphehane
- Brian Dillons
- Vs
- Ballyphehane
- 19:00
- Lisgoold
- Lisgoold
- Vs
- St Vincents
- 19:30
- Carrig na bhFear
- St Colmcilles
- Vs
- St Colmans
- 19:00
- FERMOY
- Fermoy
- Vs
- Ballycastle Gaels 2
- 19:00
- Blackrock
- Blackrock
- Vs
- St Finbarrs
- 19:00
- Whitechurch
- Lisgoold
- Vs
- Whitechurch
- Thursday 12th September, 2024
- 18:30
- Cloyne Old Field
- Lisgoold
- Vs
- St Colmans
- 19:00
- St Michaels 2
- St Michaels 2
- Vs
- Bride Rovers 2
- Friday 13th September, 2024
- 18:30
- TBc
- Castlelyons
- Vs
- Ballycastle Gaels
- Saturday 14th September, 2024
- 13:00
- Dungourney
- Watergrasshill
- Vs
- Ballygiblin
- 15:30
- Dungourney
- Castlelyons
- Vs
- Erins Own
- 19:00
- Aghada
- Aghada
- Vs
- St Catherines
- Sunday 15th September, 2024
- 17:00
- Aghada
- Aghada
- Vs
- Bride Rovers
- 17:00
- Ballinspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Blackrock
- Monday 16th September, 2024
- 18:30
- Cloyne New Field
- St Colmans
- Vs
- Youghal
- Tuesday 17th September, 2024
- 18:30
- Sarsfield
- Sarsfields 2
- Vs
- St Colmcilles
- Wednesday 18th September, 2024
- 18:30
- Blackrock
- Blackrock
- Vs
- Glen Rovers
- Friday 20th September, 2024
- 18:30
- Midleton
- Midleton 2
- Vs
- St Colmans
- Saturday 21st September, 2024
- 17:00
- St Finbarrs
- St Finbarrs
- Vs
- Ballincollig 1
- Sunday 22nd September, 2024
- 19:00
- Midleton
- Midleton
- Vs
- Carrigtwohill
- Wednesday 25th September, 2024
- 19:00
- Ballyphehane
- Ballyphehane
- Vs
- Lee Gaels
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- Vs
- Brian Dillons
- Sunday 29th September, 2024
- 14:00
- TBC
- St Vincents
- Vs
- Lee Gaels
- Tuesday 01st October, 2024
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- St Kevins
- Vs
- St Vincents
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- Cobh
- Vs
- Ballygarvan
- 19:00
- TBC
- St Kevins
- Vs
- St Vincents
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- Bride Rovers
- Vs
- Lisgoold
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- Kiltha Og 2
- Vs
- Mallow 2
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- 19:00
- TBC
- Brian Dillons
- Vs
- St Vincents
- 19:00
- TBC
- 1st Place team
- Vs
- 2nd Place Team
- Time
- venue
- Teams
- round
- Sunday 08th September, 2024
- 18:30
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Sliabh Rua
- 10:30
- Durrus
- Muintir Bhaire
- Vs
- Kilmacabea
- Monday 09th September, 2024
- 18:30
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- Vs
- Ibane Gaels
- Semi-Final
- 20:00
- Castlehaven (Moneyvollahane)
- Castlehaven
- Vs
- Newcestown
- Semi-Final
- 18:30
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- Vs
- Western Gaels
- Semi-Final
- 18:30
- Ahiohill
- Owen Gaels
- Vs
- Carbery Rangers
- Semi-Final
- 18:45
- Dunmanway
- Sam Maguires
- Vs
- Ilen Rovers
- Semi-Final
- 18:45
- Drimoleague
- Tadhg na nGael
- Vs
- Ahan Gaels
- Semi-Final
- 18:30
- Adrigole
- Caha Og
- Vs
- Castletownbere
- 18:30
- Durrus
- Muintir Bhaire
- Vs
- Urhan
- Semi-Final
- 19:00
- Union Hall
- Castlehaven 2
- Vs
- Bandon 2
- Wednesday 11th September, 2024
- 18:30
- Macroom
- Macroom
- Vs
- O Donovan Rossa
- Semi-Final
- 18:45
- Rosscarbery (Ardagh Pitch)
- Carbery Rangers
- Vs
- Kilmurry
- Semi-Final
- 18:30
- Bantry
- Bantry Blues
- Vs
- Tadhg na nGael
- Semi-Final
- 18:30
- Dunmanway
- Sam Maguires
- Vs
- Kilbrittain
- Qtr-Final
- 18:30
- Ballingeary
- Ballingeary
- Vs
- Owen Gaels
- Semi-Final
- 18:30
- Rath, Baltimore
- Ilen Rovers
- Vs
- Muintir Bhaire
- Semi-Final
- 18:30
- Kinsale
- Kinsale
- Vs
- Clonakilty
- Semi-Final
- 18:45
- Adrigole
- Caha Og
- Vs
- Kilmichael
- Semi-Final
- 18:30
- Rossmore
- Kilmeen/Kilbree
- Vs
- St Colums
- Semi-Final
- Thursday 12th September, 2024
- 18:45
- Aughavile
- Tadhg Mac Carthaigh
- Vs
- Gabriel Rangers
- Friday 13th September, 2024
- 18:30
- TBC
- First section 2
- Vs
- Kilmeen Kilbree
- 18:30
- TBC
- Third section 2
- Vs
- Gabriel Rangers
- Semi-Final
- 18:30
- Ahiohill
- Owen Gaels
- Vs
- Kilmurry
- Semi-Final
- Saturday 14th September, 2024
- 11:00
- O Briens Field
- Lee Gaels
- Vs
- Ballincollig 2
- 11:00
- Keakil
- St Colums 2
- Vs
- Owen Gaels
- Final
- 11:00
- Brinny
- Valley Rovers
- Vs
- O Donovan Rossa
- 13:00
- Clonakilty
- Clonakilty
- Vs
- Argideen Rangers
- Final
- Sunday 15th September, 2024
- 18:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- Vs
- Sam Maguires
- 18:00
- Ahiohill
- Owen Gaels
- Vs
- Ballinhassig
- Monday 16th September, 2024
- 18:30
- Keakil
- Cill Mochomog
- Vs
- Sliabh Rua
- 18:30
- Newcestown
- Newcestown
- Vs
- Valley Rovers
- 18:30
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Bandon
- 18:45
- Clonakilty
- Clonakilty
- Vs
- Kinsale
- Wednesday 18th September, 2024
- 19:00
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Ibane Gaels
- Saturday 21st September, 2024
- 11:00
- Timoleague
- Argideen Rangers
- Vs
- Clann na nGael
- 11:00
- Bandon
- Bandon 1
- Vs
- Kilmichael
- 11:00
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- Vs
- Kilmurry
- Final
- 11:00
- Rath, Baltimore
- Ilen Rovers
- Vs
- Aghinagh
- 11:00
- Leap
- Kilmacabea
- Vs
- Bandon
- 11:00
- Inchigeela
- Uibh Laoire
- Vs
- Valley Rovers
- 11:00
- Eyeries
- Urhan
- Vs
- Castlehaven
Results
- Time
- venue
- Teams
- round
- Saturday 07th September, 2024
- 18:00
- Douglas
- Douglas 1
- 4-10V1-10
- Carrigaline 1
- 18:00
- Douglas
- Nemo Rangers 2
- 2-2V4-10
- Douglas 2
- 17:00
- Blarney
- St Finbarrs
- 2-9V5-7
- Sarsfields
- Final
- 15:30
- Blarney
- Whitechurch
- 2-12V3-6
- Aghabullogue
- 14:30
- Carrigaline
- Bishopstown 1
- 4-10V3-7
- Ballincollig 1
- 12:00
- Whitescross
- Kinsale
- 3-6V1-9
- St Colmcilles
- 14:00
- Mardyke
- Glanmire
- 3-4V2-10
- Donoughmore
- Final
- 14:00
- Macroom
- Macroom
- 0-9V1-8
- Carrigaline
- Final
- 18:00
- Sallybrook
- Glanmire
- 6-8V2-2
- Ballincollig
- Final
- 14:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- 2-8V2-8
- Valley Rovers
- 13:00
- Rathcormac
- Bride Rovers
- 5-9V2-8
- Erins Own
- Final
- Friday 06th September, 2024
- 18:30
- Togher
- St Finbarrs
- 5-21V3-7
- Ballyhea
- 18:45
- Kiely Park
- Erins Own
- 3-9V3-19
- Sarsfields
- 18:30
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- 5-11V3-22
- Eire Og
- 18:45
- Ballyanly
- Inniscarra
- 2-11V6-5
- Glen Rovers
- Thursday 05th September, 2024
- 20:00
- Mardyke
- Nemo Rangers
- 0-9V3-12
- Clonakilty
- 19:15
- Bandon
- Bandon
- 5-10V2-7
- Kilworth Araglen Og
- Semi Final
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- 1-17V2-9
- Ballinora
- Wednesday 04th September, 2024
- 18:45
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- 7-16V5-5
- Nemo Rangers
- Semi Final
- 18:30
- Killeagh
- Killeagh
- 1-20V1-12
- Glen Rovers
- 20:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 0-5V5-10
- Nemo Rangers
- 20:00
- Mitchelstown
- Ballygiblin
- 6-14V1-12
- Carrigaline
- 18:30
- Blarney
- Na Piarsaigh
- 3-7V2-14
- Blarney
- 18:30
- Glantane
- Kilshannig
- 3-3V5-9
- St Catherines
- Tuesday 03rd September, 2024
- 20:00
- Mardyke
- Douglas
- 0-12V0-14
- Glen Rovers
- 18:45
- Carraigaline Community School
- Carrigaline
- 3-8V8-8
- St Finbarrs
- 18:15
- Dunderrow Kinsale
- Valley Rovers
- 7-4V5-10
- Kinsale
- 18:45
- Cobh
- Cobh
- 1-2V4-15
- Dromtarriffe
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 1-10V2-13
- Watergrasshill
- Monday 02nd September, 2024
- 19:00
- Carrigaline
- Carrigaline
- 1-14V1-14
- Carrigtwohill
- 18:30
- Ballincollig
- Ballincollig
- 4-14V1-14
- Eire Og
- 18:45
- Watergrasshill
- Watergrasshill
- 5-17V0-10
- Ballinora
- 19:00
- Kiely Park
- Sarsfields
- 2-23V1-7
- Carrigtwohill
- 19:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 2-2V3-7
- Inniscarra
- Sunday 01st September, 2024
- 12:30
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 1-15V4-21
- Sarsfields
- 18:30
- Douglas
- Douglas
- 2-20V0-17
- Ibane Gaels
- 11:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- -V-
- Croke Rovers
- Conceded by Croke Rovers
- 18:00
- Copperalley
- Youghal
- 4-8V4-11
- Ballincollig
- 16:30
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 3-10V4-11
- Clonakilty
- 12:30
- Togher
- St Finbarrs
- 5-16V1-16
- Charleville
- 18:30
- Ballincollig
- Ballincollig
- 2-7V1-6
- Glanmire
- 00:00
- Bandon
- Bandon
- -V-
- Carrigaline
- Conceded by Carrigaline
- 16:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 2-3V2-12
- Mallow
- 11:00
- Ovens
- Eire Og
- 5-18V5-5
- Kilworth Araglen Og
- 11:00
- Mitchelstown
- Mitchelstown
- 0-7V4-9
- Youghal
- 00:00
- Brinny
- Valley Rovers
- -V-
- Carrigtwohill
- Conceded by Carrigtwohill
- 11:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 6-4V5-7
- Blarney
- 00:00
- Ballyanly
- Inniscarra
- -V-
- Whitechurch
- Conceded by Whitechurch
- 11:00
- Canovee
- Canovee
- 2-5V4-6
- Sliabh Rua
- 11:00
- Sam Maguires
- Sam Maguires
- 4-4V3-7
- Clonakilty
- 11:00
- Aghabullogue
- Aghabullogue
- 4-9V4-3
- Brian Dillons
- 11:00
- Glanworth
- St Dominics
- 5-10V1-4
- St Catherines
- 00:00
- Ballyphehane
- Ballyphehane
- -V-
- Kilshannig
- Conceded by Ballyphehane
- 11:00
- Bishopstown
- Bishopstown 2
- 8-11V2-10
- Mallow 2
- 19:00
- Glenville
- Glenville 2
- 8-17V3-2
- Douglas 3
- 11:00
- Midleton
- Midleton 2
- 8-3V6-5
- Carrigtwohill 2
- Saturday 31st August, 2024
- 15:30
- Mardyke
- Sarsfields
- 1-11V1-12
- Midleton
- Final
- 18:00
- Clonakilty
- Clonakilty
- 1-10V6-10
- Glenville
- 15:00
- Ballinspittle
- Courcey Rovers
- 1-11V1-10
- Kinsale
- Final
- 17:00
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 2-9V2-9
- Bishopstown
- 18:30
- Midleton Park South
- Midleton 2
- 2-14V4-11
- Clonakilty
- 16:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 1-3V5-9
- Ballincollig
- 14:00
- Glenville
- Glenville
- 6-7V4-8
- Bishopstown
- 14:00
- Glen Field
- St Nicholas
- -V-
- Clonakilty
- Conceded by Clonakilty
- 13:00
- Ballinspittle
- Courcey Rovers
- 2-5V3-9
- St Finbarrs
- 00:00
- Midleton
- Midleton
- -V-
- Carrigtwohill
- Conceded by Carrigtwohill
- 14:00
- Killavullen
- Killavullen
- 12-6V12-6
- Fermoy
- 12:00
- Rathcormac
- Bride Rovers
- 4-6V2-12
- Erins Own
- 19:00
- Bandon
- Bandon 2
- 3-4V4-6
- Glanmire 2
- 17:00
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill 2
- 0-6V3-11
- St Finbarrs 2
- 10:30
- Kiely Park
- Sarsfields
- 2-6V1-6
- Midleton
- Friday 30th August, 2024
- 19:00
- Mallow
- Mallow
- 0-7V3-20
- Nemo Rangers
- 00:00
- Kiely Park
- Sarsfields
- -V-
- Inniscarra
- Conceded by Inniscarra
- 20:15
- Ballincollig
- Ballincollig
- 7-14V1-5
- Ballinora
- 19:00
- Douglas
- Douglas
- 4-7V2-9
- Nemo Rangers
- 19:15
- Bishopstown
- Bishopstown
- 2-7V1-11
- Clonakilty
- 19:00
- Douglas
- Douglas
- 1-5V5-12
- Bishopstown
- 19:00
- Inniscarra
- Blarney
- 1-10V4-5
- Inniscarra
- 18:15
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 3-11V3-7
- Ibane Gaels
- 19:00
- Trabeg
- Nemo Rangers 2
- 10-4V6-8
- Eire Og 2
- 19:00
- Barryroe
- Ibane Gaels
- -V-
- Brian Dillons
- Conceded by Brian Dillons
- Thursday 29th August, 2024
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs
- 2-10V2-6
- Glanmire
- 20:00
- Mardyke
- Midleton
- 0-28V3-22
- Sarsfields
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs
- 4-17V1-4
- Glanmire
- 20:15
- Ballincollig
- Ballincollig 1
- 4-27V3-13
- Carrigaline
- 19:00
- Carraigaline Community School
- Carrigaline
- 1-8V5-10
- Kinsale
- 19:00
- Whitescross
- St Colmcilles
- 4-7V2-10
- Kiltha Og
- Wednesday 28th August, 2024
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs
- 3-12V2-10
- Mallow
- 19:00
- Brinny
- Valley Rovers
- 4-5V4-18
- Nemo Rangers
- 19:00
- Barryroe
- Ibane Gaels
- 4-11V4-11
- Killeagh
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 3-13V1-11
- Carrigaline
- 00:00
- Castlehaven
- Castlehaven
- -V-
- St Nicholas
- Conceded by St Nicholas
- 19:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 6-13V1-4
- Douglas
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 2-10V3-7
- Ballinora
- 19:00
- Clonakilty
- Clonakilty
- 1-4V0-10
- Bandon
- 19:00
- Timoleague
- Ibane Gaels
- 2-16V0-19
- Blarney
- 19:00
- Copperalley
- Youghal
- 3-11V1-11
- Bride Rovers
- 19:00
- Ballyhea
- Ballyhea
- 2-10V1-13
- Charleville
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 1-8V6-3
- Fermoy
- 20:15
- Douglas
- Douglas 2
- 4-2V2-8
- Ballincollig 2
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs 2
- 6-8V6-6
- Midleton 2
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 3-6V5-4
- Aghabullogue
- Tuesday 27th August, 2024
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 2-12V0-10
- Douglas
- 18:30
- Ovens
- Eire Og
- 1-10V1-9
- Ballincollig
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs
- 2-25V5-7
- Carrigaline
- 20:15
- Ballincollig
- Ballincollig
- 3-12V2-2
- St Finbarrs
- 19:00
- Cloughduv
- Ibane Gaels
- 5-11V1-15
- Cloughduv
- 18:45
- Carrigtwohill
- Carrigtwohill
- 3-10V6-13
- Youghal
- 00:00
- Brian Dillons
- Brian Dillons
- -V-
- Ballyphehane
- Conceded by Ballyphehane
- 19:00
- Carrig na bhFear
- St Colmcilles
- 3-9V3-12
- Kinsale
- Monday 26th August, 2024
- 19:30
- Sallybrook
- Glanmire
- 3-8V2-10
- Ballincollig
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 1-8V2-9
- Douglas
- 19:00
- Macroom
- Macroom
- 0-5V0-14
- Carrigaline
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 3-13V2-11
- Eire Og
- 20:15
- Glen Field
- St Nicholas
- 0-5V3-22
- Clonakilty
- 19:00
- Glen Field
- Glen Rovers 2
- 7-3V1-7
- Douglas 2
- 18:45
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 2-8V1-4
- St Finbarrs 2
- Sunday 25th August, 2024
- 19:00
- Caherlag
- Erins Own
- 1-7V1-12
- Nemo Rangers
- 11:00
- Mahon
- St Michaels
- 4-7V0-9
- Bride Rovers
- 12:30
- Bucklearys cross
- Sarsfields
- 1-16V1-8
- Ballincollig 1
- 00:00
- TBC
- Inniscarra
- -V-
- Midleton 1
- Conceded by Inniscarra
- 11:00
- Clonakilty
- Clonakilty
- 2-12V0-12
- Nemo Rangers
- 11:00
- Croke Rovers
- Croke Rovers
- -V-
- Nemo Rangers
- Conceded by Croke Rovers
- 11:00
- Killeagh
- Killeagh
- -V-
- Carrigtwohill
- Conceded by Carrigtwohill
- 11:00
- Whitescross
- St Colmcilles
- 5-13V2-11
- Midleton 2
- 17:00
- Midleton
- Midleton
- 5-13V1-3
- Carrigaline
- 11:00
- Barryroe
- Ibane Gaels
- 10-18V3-5
- Grenagh
- Clash with U14 Final moved from 30/6/24
- 11:00
- Aghabullogue
- Aghabullogue
- 4-12V0-11
- St Catherines
- 11:00
- Kinsale
- Kinsale
- 7-13V1-3
- Clonakilty
- 11:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 7-6V2-9
- Eire Og
- 10:00
- Fermoy
- Fermoy
- 3-10V4-4
- Na Piarsaigh
- 11:00
- Kiely Park
- Sarsfields
- 0-15V2-8
- Blackrock
- 11:00
- Togher
- St Finbarrs
- 2-13V3-7
- Watergrasshill
- 11:00
- Brinny
- Valley Rovers
- 5-6V1-14
- Bishopstown
- 19:00
- Douglas
- Douglas
- 6-8V3-4
- Kilworth Araglen Og
- 18:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- 9-11V1-4
- Nemo Rangers
- 11:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- 5-19V3-5
- Carrigtwohill
- Saturday 24th August, 2024
- 16:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- 6-7V3-7
- Ballincollig
- 14:00
- Togher
- St Finbarrs
- 2-6V1-11
- Sarsfields
- 14:00
- Killavullen
- Killavullen
- 4-3V1-9
- Courcey Rovers
- 14:00
- Blarney
- Blarney
- 3-12V0-7
- Carrigtwohill
- 14:00
- Glantane
- Kilshannig
- -V-
- Whitechurch
- Conceded by Kilshannig
- Friday 23rd August, 2024
- 19:30
- Cullen
- Duarigle Gaels
- 7-12V1-12
- Glenville
- 18:45
- Brinny
- Valley Rovers
- 6-9V0-9
- St Finbarrs
- 19:00
- Ballyanly
- Inniscarra
- -V-
- Blackrock
- Conceded by Inniscarra
- 18:30
- Watergrasshill
- Watergrasshill 2
- -V-
- Carrigtwohill 2
- Conceded by Carrigtwohill 2
- 19:15
- Clonakilty
- Clonakilty
- 1-2V9-10
- St Colmcilles
- Thursday 22nd August, 2024
- 19:00
- Midleton
- Midleton
- 3-14V0-16
- Na Piarsaigh
- 19:30
- Carrigaline
- Carrigaline
- 2-11V3-11
- St Finbarrs
- 19:30
- Sallybrook
- Glanmire
- 1-2V3-15
- Ballincollig 1
- 19:00
- Glen Field
- St Nicholas
- 1-14V0-5
- Midleton 2
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- 0-11V2-10
- Blarney
- 19:15
- Douglas Community School
- Douglas
- 5-11V2-5
- St Finbarrs
- 19:15
- Rathcormac
- Bride Rovers
- 2-5V3-2
- Shandrum
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown 2
- 0-5V4-4
- Nemo Rangers 2
- 19:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- 2-12V1-6
- Carrigtwohill
- Wednesday 21st August, 2024
- 19:00
- Killeagh
- Killeagh
- 3-14V4-13
- Inniscarra
- 19:00
- Sallybrook
- Sarsfields
- 4-13V0-7
- Midleton
- 19:15
- Togher
- St Finbarrs
- 5-18V3-15
- Shandrum
- 19:00
- Mallow
- Mallow
- 1-12V1-4
- Bishopstown
- 19:00
- Bandon
- Bandon
- 0-15V1-14
- Carrigtwohill
- 19:00
- Copperalley
- Youghal
- 3-10V2-10
- Valley Rovers
- 19:15
- Copperalley
- Youghal
- 1-6V1-6
- Bishopstown
- 19:30
- Kinsale
- Kinsale
- 6-10V4-6
- Nemo Rangers
- 19:00
- Riverstick
- Sliabh Rua
- 1-7V3-10
- Bantry Blues
- 18:45
- Carraigaline Community School
- Carrigaline 2
- 3-5V4-6
- Glenville 2
- Tuesday 20th August, 2024
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- 1-17V3-18
- Glen Rovers
- 19:00
- Togher
- St Finbarrs
- 4-5V3-17
- Ballincollig 1
- 00:00
- Ballyphehane
- Ballyphehane
- -V-
- Aghabullogue
- Conceded by Ballyphehane
- 19:00
- Church Road
- Blackrock
- 1-15V0-5
- Bishopstown
- 19:30
- Bandon
- Bandon
- 2-5V6-13
- Ballincollig
- 19:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- 0-8V1-5
- Douglas
- Monday 19th August, 2024
- 19:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 3-11V4-7
- Ballinora
- Time
- venue
- Teams
- round
- Saturday 07th September, 2024
- 14:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 4-9V6-9
- Dromtarriffe
- Friday 06th September, 2024
- 19:00
- Carrignavar
- St Colmcilles
- 4-5V1-8
- Douglas 2
- 19:00
- Minane Bridge
- Tracton
- 4-4V6-9
- Passage
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 4-17V3-5
- Liscarroll/Churchtown
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 2-20V1-8
- Shamrocks
- 19:00
- Ballymacorcoran
- Laochra Og
- 3-18V3-2
- Grenagh
- Thursday 05th September, 2024
- 18:45
- Coachford
- Aghabullogue
- 5-7V6-12
- Blarney
- 18:30
- Ovens
- Eire Og 2
- 1-6V1-7
- Bishopstown 2
- Wednesday 04th September, 2024
- 19:00
- Clondrohid
- Clondrohid
- 0-7V1-15
- Cill na Martra
- 19:00
- Douglas 2
- Douglas 2
- -V-
- Ballinhassig
- Conceded by Douglas 2
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 5-16V1-8
- Blarney
- 19:45
- Carrigaline
- Carrigaline
- 1-24V0-14
- Sliabh Rua
- 18:45
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 0-9V2-11
- Grenagh
- 19:00
- Shamrocks
- Aghabullogue
- 2-9V1-18
- Diarmuid O Murchu
- 20:00
- Ballincollig
- Douglas
- 4-5V1-2
- Ballincollig
- Tuesday 03rd September, 2024
- 18:30
- Whites Cross
- St Colmcilles
- 6-15V4-8
- Ballincollig 2
- 18:15
- Inniscarra
- Inniscarra
- 5-4V4-11
- Erins Own
- 19:30
- St Michaels
- St Michaels
- 0-0V0-0
- Kiltha Og
- 19:00
- Ballinora
- Ballinora
- -V-
- Clondrohid
- Conceded by Clondrohid
- 19:00
- Minane Bridge
- Tracton
- 3-3V6-7
- Ballygarvan
- Monday 02nd September, 2024
- 19:00
- Sliabh Rua
- Sliabh Rua
- -V-
- Bye
- Conceded by Bye
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- -V-
- Team 1
- Conceded by Team 1
- 19:00
- Coachford
- Aghabullogue
- 1-14V1-19
- Cloughduv
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 3-21V2-13
- Donoughmore
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 7-23V2-8
- Glen Rovers 2
- 19:00
- Shanbally
- Shamrocks
- 3-11V3-6
- Nemo Rangers 1
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 3-9V5-13
- Tracton
- Sunday 01st September, 2024
- 14:00
- Mallow
- Mallow 2
- 0-18V2-9
- Nemo Rangers
- 11:00
- Macroom
- Macroom 2
- 1-8V1-6
- Carrigaline 2
- 18:00
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers 2
- 1-0V2-7
- Shamrocks
- Saturday 31st August, 2024
- 11:00
- Grenagh
- Grenagh
- 4-4V5-13
- Sliabh Rua
- 11:00
- Cill na Martra
- Cill na Martra
- -V-
- Shamrocks
- Conceded by Cill na Martra
- Friday 30th August, 2024
- 19:00
- St Michaels
- St Michaels
- 1-9V2-5
- St Nicholas
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 7-10V3-5
- Grenagh
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 3-10V4-7
- Sliabh Rua
- 19:00
- Kilmeen
- Kilmeen/Kilbree
- 6-13V1-7
- Kilmichael
- 19:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 6-4V5-14
- Lee Gaels
- Thursday 29th August, 2024
- 19:00
- Minane Bridge
- Tracton
- 1-12V1-7
- Valley Rovers 2
- 19:00
- St James
- St James
- 5-31V1-5
- Kilmacabea
- 19:00
- Carrigtwohill 2
- Carrigtwohill
- 2-13V1-6
- Ballincollig
- Wednesday 28th August, 2024
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 1-2V4-16
- Ballinora
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 2-15V0-9
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Coachford
- Aghabullogue
- 1-7V2-6
- Blarney
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 2-8V0-16
- Courcey Rovers
- 19:00
- Sliabh Rua
- Sliabh Rua
- 2-9V2-13
- Aghinagh
- 18:45
- Kinsale
- Kinsale
- 3-12V2-7
- St Michaels
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 6-11V4-10
- Glen Rovers
- Tuesday 27th August, 2024
- 19:00
- Blarney
- Blarney
- 3-2V3-13
- Ballincollig 2
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 3-8V5-8
- Blarney
- 19:15
- Riverstick
- Sliabh Rua
- 4-10V0-5
- Aghabullogue
- Monday 26th August, 2024
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 6-10V1-6
- Shamrocks
- 19:00
- Mallow
- Mallow 2
- 3-7V1-8
- Kilbrittain
- 19:00
- Kilmurry
- Kilmurry
- 3-15V2-3
- Sliabh Rua
- 19:00
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers 2
- 3-4V1-6
- Ballinhassig
- 19:00
- Ballinspittle
- Courcey Rovers
- 2-4V2-11
- Tracton
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 2-15V2-3
- Grenagh
- 19:00
- Aghinagh
- Aghinagh
- 3-9V1-3
- Clondrohid
- 19:00
- Ballingeary
- Ballingeary
- -V-
- Cill na Martra
- Conceded by Ballingeary
- Sunday 25th August, 2024
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 12-9V2-6
- St Nicholas 2
- 19:00
- Carrigaline
- Carrigaline 2
- 0-5V3-3
- Passage
- 11:00
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers 2
- 3-6V0-1
- Laochra Og
- Saturday 24th August, 2024
- 11:00
- Midleton
- Midleton
- 5-12V4-8
- Carrigtwohill
- 11:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 0-8V2-11
- Mallow
- 11:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 4-8V3-4
- Grenagh
- 13:00
- Ballincollig
- Ballincollig 3
- 1-3V2-5
- Eire Og 2
- Friday 23rd August, 2024
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 2-13V2-8
- Aghabullogue
- 19:30
- Douglas
- Douglas 2
- 6-7V2-15
- Ballincollig 2
- 19:00
- Coachford
- Aghabullogue
- 4-12V3-6
- Tracton
- 19:30
- Douglas
- Douglas 2
- 6-4V1-2
- Blackrock 2
- 00:00
- TBC
- Shamrocks
- 0-7V7-17
- Laochra Og
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe
- 2-7V6-11
- Banteer /Lyre
- 19:00
- Liscarroll
- Liscarroll/Churchtown
- 8-7V4-19
- Donoughmore
- Thursday 22nd August, 2024
- 19:00
- Passage
- Passage
- 4-18V1-5
- Erins Own 2
- Wednesday 21st August, 2024
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 3-17V0-17
- Carrigaline
- 19:00
- Douglas 2
- Douglas 2
- -V-
- Na Piarsaigh
- Conceded by Douglas 2
- 19:15
- Riverstick
- Sliabh Rua
- 2-18V3-12
- Blarney
- 19:00
- Diarmuid O' Murchus
- Diarmuid O Murchu
- 0-13V3-12
- Ballygarvan
- 19:00
- Passage
- Passage
- -V-
- Ballincollig 2
- Conceded by Passage
- 19:00
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers
- 1-22V0-8
- Aghabullogue
- 19:30
- Grenagh
- Grenagh 2
- 0-0V4-17
- Kiltha Og 2
- Tuesday 20th August, 2024
- 19:00
- Clondrohid
- Clondrohid
- 6-7V6-11
- Grenagh
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown 2
- 6-13V3-2
- Blarney 2
- Monday 19th August, 2024
- 19:00
- Coachford
- Aghabullogue
- 5-13V5-11
- Inniscarra
- 19:45
- Cloughduv
- Cloughduv
- 7-18V1-16
- Donoughmore
- 19:00
- Blarney
- Blarney
- 3-12V0-17
- Bishopstown
- 19:00
- Shanbally
- Shamrocks
- 3-17V2-11
- Whitechurch
- 19:00
- Grenagh
- Grenagh
- 2-10V5-22
- St Colmcilles
- 19:00
- Cobh
- Cobh 2
- -V-
- Nemo Rangers
- Conceded by Cobh 2
- 19:15
- Belgooly
- Sliabh Rua
- 8-5V3-4
- Aghabullogue
- Sunday 18th August, 2024
- 19:00
- Nemo Rangers
- Nemo Rangers 1
- 2-15V1-10
- Tracton
- 11:00
- Inniscarra
- Inniscarra 2
- 2-7V2-9
- Macroom 2
- 11:00
- Shanbally
- Shamrocks
- 2-8V2-1
- Cloughduv 2
- Saturday 17th August, 2024
- 11:00
- Glenville
- Glenville
- 3-9V1-10
- St Michaels
- 11:00
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 1-7V4-9
- Inniscarra
- 11:00
- Lee Gaels
- Lee Gaels
- 4-18V1-4
- Cill na Martra
- 17:00
- Carrigaline
- Carrigaline 2
- 3-8V0-5
- Eire Og 2
- Friday 16th August, 2024
- 19:00
- St Nicks
- St Nicholas
- 6-4V2-11
- Douglas 2
- 19:00
- Minane Bridge
- Tracton
- 4-7V1-11
- Passage
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 3-10V1-7
- Inniscarra
- 19:00
- Grenagh
- Grenagh
- 6-8V6-9
- Ballincollig 2
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 7-5V5-7
- Whitechurch
- 19:00
- Kilmichael
- Kilmichael
- 2-3V2-18
- Iveleary
- 19:00
- Ballygarvan
- Donoughmore
- 3-21V1-4
- Ballygarvan
- Thursday 15th August, 2024
- 19:00
- Coachford
- Aghabullogue
- 7-10V2-6
- Valley Rovers 2
- 19:00
- Carrigadrohid
- Canovee
- 0-7V0-18
- Newcestown
- 19:00
- Kilmacabea
- Kilmacabea
- 1-2V6-8
- Kilmeen/Kilbree
- 19:30
- Mallow
- Mallow
- 3-16V6-4
- Inniscarra
- 18:15
- Blarney
- Blarney 2
- 1-3V4-6
- Nemo Rangers 2
- Wednesday 14th August, 2024
- 19:00
- Ballymaw
- Ballinora
- 3-8V2-13
- Diarmuid O Murchu
- 20:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 1-4V3-8
- Inniscarra
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 2-12V1-11
- Aghinagh
- 19:30
- Riverstick
- Courcey Rovers
- 3-7V0-11
- Sliabh Rua
- 19:00
- Rockchapel
- St Peters
- 0-12V3-11
- Clondrohid
- Tuesday 13th August, 2024
- 20:15
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 4-10V3-14
- Inniscarra
- 19:30
- Kiltha Og
- Kiltha Og 2
- 6-15V1-5
- Mallow 2
- 19:00
- Blackrock
- Blackrock 2
- 2-11V6-4
- Tracton
- 18:15
- Blarney
- Blarney
- 0-9V4-13
- Inniscarra
- Monday 12th August, 2024
- 19:00
- Passage
- Passage
- 3-8V3-8
- Crosshaven
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 1-4V2-17
- Kilbrittain
- 19:00
- Kilmurry
- Kilmurry
- 2-13V4-3
- Ballinhassig
- 19:00
- Grenagh
- Grenagh
- 2-9V4-10
- Courcey Rovers
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 2-8V3-14
- Tracton
- 19:00
- Ballingeary
- Ballingeary
- -V-
- Clondrohid
- Conceded by Clondrohid
- 19:00
- Cill na Martra
- Cill na Martra
- 3-14V2-6
- Aghinagh
- 00:00
- Passage
- Passage
- 3-8V3-8
- Crosshaven
- Doubled up with Champ
- 19:00
- Bandon
- Bandon
- 1-7V4-9
- Bishopstown
- 18:30
- Ballinora
- Ballinora
- 9-12V1-5
- Donoughmore
- 19:15
- Coachford
- Aghabullogue
- 1-6V3-6
- Cloughduv
- Sunday 11th August, 2024
- 18:00
- St Nicks
- St Nicholas 2
- -V-
- Mallow 2
- Conceded by St Nicholas 2
- 11:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 2-2V8-6
- Inniscarra 2
- 11:00
- Ovens
- Eire Og 2
- 4-3V4-3
- St Finbarrs 2
- 17:00
- Ballymacorcoran
- Laochra Og
- 0-2V2-7
- Shamrocks
- Saturday 10th August, 2024
- 18:30
- Sliabh Rua
- Sliabh Rua
- 1-6V4-11
- Nemo Rangers 2
- 11:00
- Carrigtwohill 2
- Carrigtwohill
- 3-14V4-10
- Douglas
- 12:00
- Ballincollig
- Ballincollig
- 2-4V6-4
- Shandrum
- 11:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 1-6V2-14
- Sliabh Rua
- 11:00
- Passage
- Passage
- 9-3V2-1
- Bishopstown 2
- 11:00
- Minane Bridge
- Tracton
- 0-3V3-6
- Ballinhassig
- 16:30
- Douglas 3
- Douglas 3
- 3-11V1-6
- Ballincollig 3
- Friday 09th August, 2024
- 19:30
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- -V-
- Grenagh
- Conceded by Grenagh
- 19:00
- Glen Field
- Glen Rovers
- 3-10V2-10
- Bishopstown
- 19:00
- Inniscarra
- Inniscarra
- 5-15V2-13
- Ballinhassig
- 19:00
- Douglas
- Douglas 2
- 1-3V6-27
- Aghabullogue
- 19:00
- Carrignavar
- St Colmcilles
- 4-9V3-13
- Passage
- 19:00
- Banteer
- Banteer /Lyre
- 10-10V2-10
- Grenagh
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 6-10V4-9
- Crosshaven
- 19:00
- Ballymacorcoran
- Laochra Og
- -V-
- Liscarroll/Churchtown
- Conceded by Liscarroll/Churchtown
- 20:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 2-13V0-5
- Shamrocks
- 19:00
- Grenagh
- Grenagh
- 3-8V5-6
- Carrigaline 2
- Thursday 08th August, 2024
- 20:00
- Glen Field
- Glen Rovers 2
- 0-8V3-14
- Blarney
- 19:30
- Minane Bridge
- Erins Own 2
- 0-8V2-17
- Tracton
- 19:30
- Mallow
- St Michaels
- 1-1V8-21
- Mallow
- 19:00
- Carrigtwohill 2
- Carrigtwohill
- 3-7V4-14
- Shandrum
- 19:00
- Ballinora
- Ballinora
- 3-8V0-5
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Passage
- Passage
- 3-4V6-4
- Ballinhassig
- Time
- venue
- Teams
- round
- Saturday 07th September, 2024
- 18:30
- Kilbrin
- Croke Rovers
- 4-12V5-8
- St Marks
- Friday 06th September, 2024
- 18:45
- Glantane
- Kilshannig
- 3-14V5-11
- St Dominics
- WINNER ON THE DAY
- 18:45
- Buttevant
- Croke Rovers
- 4-10V9-7
- Buttevant
- 18:45
- Kildorrery
- Kildorrery
- -V-
- Kanturk
- Conceded by Kanturk
- Thursday 05th September, 2024
- 18:45
- Buttevant
- Buttevant
- 2-12V2-11
- Millstreet
- SHIELD
- 18:45
- Newmarket
- Newmarket
- 1-7V0-13
- Clyda Rovers
- Wednesday 04th September, 2024
- 18:45
- Castletownroche
- Ballycastle Gaels
- 1-11V0-20
- Killavullen
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 1-14V6-13
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- SHIELD
- 18:45
- Donoughmore
- Donoughmore
- 5-14V2-15
- Ballyhea
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Glantane
- Kilshannig
- 4-12V3-6
- Croke Rovers
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- 3-20V1-18
- Charleville
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Kilbrin
- Sliabh Luachra Gaels
- 3-5V3-4
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- SHIELD FINAL
- 18:45
- Shanballymore
- St Dominics
- 4-16V3-10
- Newmarket
- SHIELD
- 18:45
- Kildorrery
- Kildorrery
- 1-6V3-12
- Killavullen
- Tuesday 03rd September, 2024
- 19:00
- Mallow
- Kildorrery
- 5-10V0-7
- Mallow 2
- Monday 02nd September, 2024
- 19:30
- Kildorrery
- Kildorrery
- 2-7V1-12
- Laochra Og
- CHAMPIONSHIP
- 18:45
- Kanturk
- Kanturk /Dromtarriffe
- -V-
- Shandrum
- Conceded by Kanturk /Dromtarriffe
- 18:45
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- 2-9V1-23
- Croke Rovers
- 18:45
- Buttevant
- Buttevant
- 1-8V10-14
- Charleville
- 18:45
- Killavullen
- Killavullen
- 3-13V5-17
- Millstreet
- 18:45
- Glantane
- Kilshannig
- 3-21V1-3
- Banteer/Lyre
- 18:45
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 3-21V3-4
- Ballycastle Gaels
- 19:30
- Kildorrery
- Kildorrery
- 2-7V1-12
- Laochra Og
- Sunday 01st September, 2024
- 11:30
- Castlemagner
- Croke Rovers
- 7-6V1-1
- Mallow 2
- Friday 30th August, 2024
- 19:00
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 8-13V3-2
- Cill na Martra
- WINNER ON THE DAY
- 18:45
- Castletownroche
- St Dominics
- 2-15V0-23
- Croke Rovers
- WINNER ON THE DAY
- 19:00
- Glantane
- Kilshannig
- 6-15V0-3
- Mitchelstown
- 19:00
- Glanworth
- St Dominics
- 11-12V0-4
- Clyda Rovers
- 19:00
- Rockchapel
- St Peters
- 7-16V2-4
- Ballycastle Gaels
- 19:00
- Ballyhea
- Ballyhea
- 3-7V5-8
- St Colmcilles
- 19:00
- Kildorrery
- Kildorrery
- 3-4V6-10
- Buttevant
- 19:00
- Kilworth
- Kilworth Araglen Og 2
- -V-
- Killavullen
- Conceded by Kilworth Araglen Og 2
- 19:00
- Banteer
- Banteer/Lyre
- 4-5V4-17
- BK Plunketts
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- 4-7V8-9
- Duarigle Gaels
- 18:30
- Castlemagner
- Croke Rovers
- 4-12V3-8
- Dromtarriffe
- Thursday 29th August, 2024
- 19:15
- Castlemagner
- Croke Rovers
- 4-8V3-6
- Dromtarriffe
- 19:15
- Banteer
- Banteer/Lyre
- 2-11V2-11
- Kilworth Araglen Og
- Wednesday 28th August, 2024
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe /Kanturk
- 2-10V0-10
- Duarigle Gaels
- 19:00
- Glantane
- Kilshannig
- 0-12V1-12
- Clyda Rovers
- 19:00
- Liscarroll
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 3-9V5-6
- Grenagh
- 19:00
- Mitchelstown
- Mitchelstown
- 3-10V2-9
- Buttevant
- 19:00
- Croke Rovers
- Croke Rovers
- 0-9V3-9
- Sliabh Luachra Gaels
- 19:00
- Kildorrery
- Kildorrery
- 0-10V2-12
- St Kevins
- 19:00
- Boherbue
- BK Plunketts
- -V-
- Charleville
- Conceded by Charleville
- 19:00
- Killavullen
- Killavullen
- 2-15V3-7
- Ballycastle Gaels
- 19:00
- Newmarket
- Newmarket
- 4-6V5-8
- St Dominics
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels 2
- 1-11V5-4
- St Catherines
- Tuesday 27th August, 2024
- 19:00
- Newtownshandrum
- Shandrum 2
- 0-3V1-6
- Buttevant 1
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 4-11V4-3
- St Kevins
- Monday 26th August, 2024
- 19:00
- Cullen
- Duarigle Gaels
- 12-15V2-4
- Charleville
- 19:00
- Glenville
- Glenville
- 4-13V0-4
- Croke Rovers
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 2-7V2-11
- Mitchelstown
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe /Kanturk
- 7-8V5-11
- Kilshannig
- 19:00
- Ballyhea
- Ballyhea
- -V-
- Charleville
- Conceded by Ballyhea
- 19:00
- Newmarket
- Newmarket
- 0-1V4-17
- Banteer/Lyre
- 19:00
- Buttevant
- Buttevant
- 0-3V13-16
- Duarigle Gaels
- 19:00
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 2-8V2-8
- Kildorrery
- 19:00
- Boherbue
- BK Plunketts
- -V-
- Sliabh Luachra Gaels
- Conceded by BK Plunketts
- 19:00
- Rockchapel
- St Peters
- -V-
- Killavullen
- Conceded by Killavullen
- Sunday 25th August, 2024
- 19:00
- Kildorrery
- Kildorrery
- 5-13V0-5
- Ballycastle Gaels
- WINNER ON THE DAY
- 11:30
- Kilbrin
- Croke Rovers
- 7-5V5-8
- St Marks
- WINNER ON THE DAY
- Friday 23rd August, 2024
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- 2-4V1-5
- Buttevant 2
- 18:45
- Castletownroche
- Ballycastle Gaels
- 3-14V3-9
- Kilshannig
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 6-11V2-9
- Croke Rovers
- 19:00
- Killavullen
- Killavullen
- 3-8V3-6
- Kildorrery
- Thursday 22nd August, 2024
- 19:30
- Mallow
- Mallow 2
- 2-7V4-10
- Dromtarriffe
- 19:30
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 2-12V1-20
- Kilworth Araglen Og
- 19:00
- Kilbrin
- Croke Rovers
- 1-6V2-10
- St Kevins
- Wednesday 21st August, 2024
- 19:00
- Ballyhea
- Ballyhea
- 1-2V4-3
- Buttevant 2
- 19:00
- Knocknagree
- BK Plunketts
- 2-11V6-5
- Sliabh Luachra Gaels
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 3-24V1-7
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 19:00
- Fermoy
- Fermoy
- 2-14V3-19
- Charleville
- 19:00
- Kanturk
- Kanturk /Dromtarriffe
- 0-11V4-25
- Ballyhea
- 19:00
- Glantane
- Kilshannig
- 2-13V2-11
- Killavullen
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels
- 0-19V1-19
- St Dominics
- 19:00
- Millstreet
- Millstreet
- 2-9V2-16
- Croke Rovers
- 19:15
- Meelin
- St Marks
- 3-14V2-17
- Kildorrery
- 19:00
- Milford
- St Kevins
- -V-
- Banteer/Lyre
- Conceded by Banteer/Lyre
- 19:00
- Carrig na bhFear
- Buttevant
- 2-8V10-6
- St Colmcilles
- Monday 19th August, 2024
- 19:00
- Ballyclough
- St Kevins
- 6-7V3-7
- Newmarket
- 18:30
- Glanworth
- St Dominics
- 2-8V5-2
- Mallow 2
- 19:00
- Kanturk
- Kanturk /Dromtarriffe
- 1-2V6-28
- Mallow
- 19:00
- Newtownshandrum
- Shandrum
- 2-25V3-11
- Ballyhea
- 19:00
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- 1-9V2-13
- St Marks
- 19:00
- Buttevant
- Buttevant
- 4-12V8-17
- Killavullen
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- 3-17V2-7
- Millstreet
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels
- -V-
- Banteer/Lyre
- Conceded by Banteer/Lyre
- 19:00
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 2-16V3-13
- Kilshannig
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 1-7V6-13
- Laochra Og
- 19:00
- Newmarket
- Newmarket
- 3-6V3-17
- Kildorrery
- Sunday 18th August, 2024
- 19:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- 4-9V2-6
- Killavullen
- 18:00
- Banteer
- Banteer/Lyre
- 6-19V0-3
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 11:00
- Rathcormac
- Bride Rovers
- 6-1V0-5
- Glanmire
- 11:00
- Buttevant
- Buttevant 1
- 2-7V6-6
- Douglas
- 11:00
- Cullen
- Duarigle Gaels
- 3-10V5-8
- Kanturk
- 11:00
- Glantane
- Kilshannig
- 3-9V1-5
- Ballycastle Gaels
- 11:00
- Rockchapel
- St Peters
- 3-11V1-5
- Kildorrery
- Friday 16th August, 2024
- 19:30
- Mitchelstown
- Mitchelstown
- -V-
- St Peters
- Conceded by St Peters
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels
- 3-4V8-10
- St Dominics
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- -V-
- Kilworth Araglen Og 2
- Conceded by Kilworth Araglen Og 2
- 19:00
- Whites Cross
- St Colmcilles
- 2-10V1-6
- Kildorrery
- 19:00
- Boherbue
- BK Plunketts
- 3-10V3-5
- Newmarket
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe
- 0-11V2-7
- Charleville
- 19:00
- Cullen
- Duarigle Gaels
- -V-
- Croke Rovers
- Conceded by Croke Rovers
- 19:00
- Kanturk
- Kanturk
- 2-5V2-12
- Banteer/Lyre
- Thursday 15th August, 2024
- 19:00
- Ballyclough
- St Kevins
- 3-15V1-5
- BK Plunketts
- 19:15
- Shanballymore
- Killavullen
- 1-14V0-11
- St Dominics
- Wednesday 14th August, 2024
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe /Kanturk
- 0-12V2-6
- Clyda Rovers
- 19:00
- Cullen
- Duarigle Gaels
- 0-8V0-5
- Kilshannig
- 19:30
- Grenagh
- Grenagh
- 2-12V4-5
- Mitchelstown
- 19:00
- Churchtown
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 2-10V1-10
- Buttevant
- 20:30
- Kildorrery
- Kildorrery
- 0-14V3-5
- Sliabh Luachra Gaels
- 19:00
- Ballyclough
- St Kevins
- 3-11V1-8
- Croke Rovers
- 19:30
- Boherbue
- BK Plunketts
- 2-11V4-10
- Kilworth Araglen Og
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- -V-
- Banteer/Lyre
- Conceded by Charleville
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels
- 5-11V0-4
- Newmarket
- 19:00
- Tullylease
- St Kevins
- 2-8V4-7
- Mallow
- Tuesday 13th August, 2024
- 18:30
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- 3-12V0-4
- Ballyhea
- 19:30
- Killavullen
- Killavullen
- 9-12V3-9
- Ballycastle Gaels 2
- 19:00
- Dromtariffe
- Duarigle Gaels
- 5-9V4-7
- Dromtarriffe
- REFIXTURE
- Monday 12th August, 2024
- 19:00
- Churchtown
- Kildorrery
- 4-8V2-5
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 19:00
- Castlemagner
- Croke Rovers
- 1-8V1-9
- St Kevins
- 19:30
- Mitchelstown
- Mitchelstown
- -V-
- Dromtarriffe /Kanturk
- Conceded by Dromtarriffe /Kanturk
- 19:00
- Donoughmore
- Donoughmore
- 5-11V2-8
- Kilshannig
- 19:00
- Ballyhea
- Ballyhea
- -V-
- Banteer/Lyre
- Conceded by Ballyhea
- 19:00
- Charleville
- Charleville
- 7-13V1-3
- Newmarket
- 19:30
- Liscarroll
- Liscarroll/Churchtown Gaels
- 2-9V2-8
- Duarigle Gaels
- 19:00
- Kildorrery
- Kildorrery
- 2-12V0-7
- Buttevant
- 19:30
- Rockchapel
- St Peters
- 0-8V3-10
- Sliabh Luachra Gaels
- 19:00
- Killavullen
- Killavullen
- 1-6V2-11
- BK Plunketts
- Sunday 11th August, 2024
- 19:00
- Dromtariffe
- Dromtarriffe
- 0-2V5-2
- Croke Rovers
- 11:00
- Banteer
- Banteer/Lyre
- 1-5V2-6
- St Marks
- 11:00
- Mourneabbey
- Clyda Rovers
- -V-
- Kilshannig
- Void match
- 11:00
- Newmarket
- Newmarket
- 9-7V0-4
- Ballycastle Gaels
- Friday 09th August, 2024
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels
- 8-14V3-13
- St Kevins
- 19:00
- Millstreet
- Millstreet
- 1-8V3-9
- Mallow
- 19:00
- Shanballymore
- St Dominics
- 1-3V2-15
- Kilshannig
- 19:00
- Kilbrin
- Kanturk
- 2-6V1-11
- Croke Rovers
- 19:00
- Newmarket
- Newmarket
- 3-9V1-11
- Killavullen
- 18:45
- Meelin
- St Marks
- 8-7V7-12
- Clyda Rovers
- 18:30
- Kildorrery
- Kildorrery
- -V-
- Buttevant
- Conceded by Buttevant
- Thursday 08th August, 2024
- 19:30
- Glanmire
- Glanmire
- 3-6V4-13
- Killavullen
- 19:00
- Fermoy
- Fermoy
- 2-8V3-4
- Ballygiblin
- 19:00
- Newmarket
- Newmarket
- 1-3V6-29
- Kilshannig
- Time
- venue
- Teams
- round
- Saturday 07th September, 2024
- 12:00
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 6-9V5-5
- St Finbarrs
- Friday 06th September, 2024
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 2-17V1-18
- Sarsfields 2
- 18:00
- FERMOY
- Fermoy
- 3-6V4-14
- Whitechurch
- 00:00
- TBC
- Cobh 2
- -V-
- Ballycastle Gaels 2
- Conceded by Cobh 2
- Wednesday 04th September, 2024
- 19:00
- Caherlag
- Erins Own
- 3-5V1-6
- St Vincents
- 18:30
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 3-10V0-7
- Fermoy
- 18:30
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- 0-20V2-11
- Cobh
- 18:30
- Watergrasshill
- Watergrasshill
- 1-23V1-19
- Fr O Neills
- 19:00
- Carrig na bhFear
- St Colmcilles
- 1-14V1-14
- Midleton 2
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- 3-18V0-8
- Lee Gaels
- 19:00
- Lisgoold
- Lisgoold
- 5-6V2-5
- St Colmans
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 3-2V1-8
- Brian Dillons
- 18:00
- Douglas
- Douglas 3
- 4-11V10-0
- Fr O Neills
- 18:30
- Kiely Park
- Sarsfields
- 5-6V1-7
- Glen Rovers
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers 2
- 3-3V4-9
- Delanys
- Tuesday 03rd September, 2024
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 1-3V3-3
- St Colmcilles
- Monday 02nd September, 2024
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 4-25V0-7
- Midleton 2
- 19:00
- shanagarry
- St Colmans
- 5-21V1-13
- St Finbarrs
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 2-17V0-15
- Passage
- 19:00
- FERMOY
- Fermoy
- 2-12V4-15
- Sarsfields 2
- 19:00
- Lisgoold
- Lisgoold
- 4-13V6-14
- Castlelyons
- 19:00
- Mayfield
- Mayfield
- 1-9V3-8
- Brian Dillons Delanys
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- 3-7V2-14
- Crosshaven
- 19:00
- St Colmans
- St Finbarrs
- 1-13V5-21
- St Colmans
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 1-6V5-9
- Bishopstown
- 18:30
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- 2-4V2-8
- Ballincollig 2
- 19:00
- Tank Field
- Brian Dillons
- 3-5V4-1
- Aghada 2
- 19:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill 2
- 6-7V2-4
- Mayfield
- Sunday 01st September, 2024
- 18:00
- Clondrohid
- Clondrohid
- 2-7V1-10
- Mayfield
- 19:00
- Caherlag
- Erins Own 2
- 2-8V4-12
- Glanmire 2
- 12:00
- Whitescross
- St Colmcilles
- 5-4V2-7
- Killeagh
- 17:00
- Carrigaline
- Carrigaline
- 3-4V2-4
- Glanmire
- 11:00
- Midleton 2
- Midleton 2
- 4-5V3-11
- Whitechurch
- Saturday 31st August, 2024
- 14:00
- Ballingeary
- Ballingeary
- 6-5V5-19
- Canovee
- 14:00
- Ballygarvan
- Castlelyons
- 5-4V7-5
- Ballygarvan
- Friday 30th August, 2024
- 20:00
- Douglas
- Douglas 2
- -V-
- St Michaels
- Conceded by Douglas 2
- 19:00
- Fr O Neills
- Lisgoold
- 3-11V1-2
- Fr O Neills
- 18:30
- Killeagh
- Killeagh
- 5-10V6-3
- St Colmans
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 3-5V6-7
- Passage
- 19:00
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 3-5V2-7
- Crosshaven
- Thursday 29th August, 2024
- 19:00
- FERMOY
- Fermoy
- 5-11V0-6
- Bride Rovers
- 19:00
- FERMOY
- Fermoy
- 5-9V4-5
- Mitchelstown
- 18:15
- Glanmire Community College
- Sarsfields 2
- 4-6V5-3
- Douglas 2
- Wednesday 28th August, 2024
- 19:00
- Midleton
- Midleton
- 6-16V1-9
- St Michaels
- 19:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- 4-7V2-15
- Erins Own
- 19:00
- Glenville
- Glenville
- 2-9V1-5
- Ballygarvan
- 19:00
- Douglas
- Douglas
- 2-12V2-19
- St Colmcilles
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 2-10V3-17
- Cobh
- 00:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- -V-
- Passage
- Conceded by Passage
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 0-10V0-12
- Fermoy
- 19:00
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 0-7V1-10
- Whitechurch
- 19:00
- Ballyphehane
- Ballyphehane
- -V-
- Doneraile
- Conceded by Doneraile
- 19:00
- Brian Dillons
- Brian Dillons
- 7-8V4-10
- Lisgoold
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- 3-12V2-6
- Lee Gaels
- 19:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 5-2V0-17
- Mayfield
- 19:00
- Na Piarsaigh
- St Vincents
- 1-12V2-11
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- 6-5V0-5
- Castlelyons
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 4-7V4-2
- Bride Rovers
- Tuesday 27th August, 2024
- 19:00
- Kilworth
- Kilworth Araglen Og 2
- 2-7V2-19
- St Catherines
- 18:00
- Glen Rovers
- Glen Rovers 2
- 5-11V1-5
- Erins Own 2
- Monday 26th August, 2024
- 19:00
- shanagarry
- St Colmans
- 0-8V1-8
- Youghal
- 19:00
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 1-9V2-6
- St Michaels
- 19:00
- Carrignavar
- St Colmcilles
- 2-14V2-4
- Cobh
- 19:00
- Glanworth
- St Dominics
- -V-
- Kiltha Og 2
- Conceded by Kiltha Og 2
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 4-13V0-8
- Lisgoold
- 19:00
- FERMOY
- Fermoy
- 1-14V3-4
- Kilworth Araglen Og
- 20:15
- Caherlag
- St Catherines
- 5-15V0-6
- Erins Own 2
- 19:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 10-3V1-7
- Ballycastle Gaels
- 19:00
- Delanys
- Brian Dillons Delanys
- 2-4V3-0
- Mayfield
- 19:00
- Carrigadrohid
- Canovee
- -V-
- St Vincents
- Conceded by St Vincents
- 00:00
- shanagarry
- Youghal
- 1-8V0-8
- St Colmans
- 00:00
- Aghinagh
- Aghinagh
- 3-9V1-3
- Clondrohid
- Double up with Mid Champ
- 00:00
- Carrigadrohid
- Canovee
- -V-
- St Vincents
- Conceded by St Vincents
- 19:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill 2
- 1-2V1-4
- Midleton 2
- Sunday 25th August, 2024
- 19:00
- Glanmire
- Glanmire 1
- 5-3V0-9
- Douglas 2
- 17:00
- St Finbarrs
- St Finbarrs
- 0-5V1-17
- Courcey Rovers
- 11:00
- Blackrock
- Blackrock 2
- 2-8V0-6
- Aghada 2
- 11:00
- Brian Dillons
- Brian Dillons
- 3-9V4-2
- Cobh
- 11:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 6-6V1-3
- Sarsfields 3
- 11:00
- Carrignavar
- St Colmcilles 2
- 1-5V4-3
- Bride Rovers 2
- Saturday 24th August, 2024
- 19:00
- Kiely Park
- Sarsfields
- 3-7V2-10
- Kiltha Og
- 12:00
- Glen Rovers
- Glen Rovers
- 4-9V4-9
- Aghada
- 13:00
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- 6-3V6-8
- Castlelyons
- 11:00
- Carrignavar
- St Colmcilles
- 3-7V1-2
- Watergrasshill
- 11:00
- Youghal top field
- Youghal
- 3-9V4-9
- St Catherines
- 11:00
- Trabeg
- Nemo Rangers
- 0-1V3-6
- Carrigaline
- Friday 23rd August, 2024
- 19:30
- Ballyanley
- Inniscarra
- 1-10V0-6
- Aghada
- 19:00
- Lisgoold
- Lisgoold
- 2-5V1-14
- Nemo Rangers
- 19:00
- Ballyhooley
- Ballycastle Gaels 2
- 1-11V7-11
- Whitechurch
- 19:00
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- 4-11V2-10
- Aghada
- Thursday 22nd August, 2024
- 19:00
- Midleton
- Sarsfields 2
- 5-16V6-14
- Midleton 2
- 19:30
- Whitechurch
- Whitechurch
- 2-1V1-7
- Sarsfields 2
- Wednesday 21st August, 2024
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 1-12V2-10
- Blackrock
- 19:00
- shanagarry
- St Colmans
- 2-10V1-11
- Bride Rovers
- 19:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 3-18V6-16
- Watergrasshill
- 19:00
- Ballygiblin
- Ballygiblin
- -V-
- Whitechurch
- Conceded by Whitechurch
- 19:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 2-14V0-18
- Erins Own
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- -V-
- Brian Dillons
- Conceded by Brian Dillons
- 19:00
- Mayfield
- Mayfield
- 0-0V0-1
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Brian Dillons
- Brian Dillons
- 0-6V8-3
- Sarsfields 3
- Tuesday 20th August, 2024
- 19:00
- Kiely Park
- Sarsfields 2
- 2-13V0-6
- St Dominics
- 19:30
- Aghada
- Aghada
- 0-1V0-0
- Kilworth Araglen Og 2
- 20:00
- Ballincollig
- Ballincollig 3
- 1-1V4-12
- Douglas 3
- Monday 19th August, 2024
- 19:30
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 3-16V3-20
- Castlelyons
- 19:15
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 3-23V5-13
- Bride Rovers
- 19:00
- St Finbarrs
- St Finbarrs
- 4-16V3-21
- Midleton 2
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 1-11V4-13
- Youghal
- 19:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- -V-
- Castlelyons
- Conceded by Fr O Neills
- 19:00
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- 3-9V2-19
- Lisgoold
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 5-16V0-10
- Brian Dillons Delanys
- 19:00
- St Vincents
- St Vincents
- 5-2V2-16
- Mayfield
- 00:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- -V-
- Castlelyons
- Conceded by Fr O Neills
- 19:00
- Killeagh
- Killeagh
- 3-8V5-2
- Crosshaven
- 20:00
- Passage
- Passage
- 1-3V2-9
- Na Piarsaigh
- 19:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 11-2V5-6
- Carrigtwohill 2
- Sunday 18th August, 2024
- 17:00
- Ovens
- Eire Og
- 5-14V1-5
- St Finbarrs
- 11:00
- Aghada
- Aghada 2
- 1-1V0-13
- Midleton 2
- 11:00
- Cobh
- Cobh
- 1-2V1-10
- Brian Dillons
- 11:00
- Trabeg
- Nemo Rangers 2
- 1-9V2-2
- St Michaels 2
- Saturday 17th August, 2024
- 19:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 7-24V4-11
- Mayfield
- 11:00
- Glen Rovers
- St Nicholas
- -V-
- Douglas
- Conceded by St Nicholas
- 11:00
- Youghal top field
- Youghal
- 1-6V3-19
- Carrigaline
- 11:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- 6-10V2-7
- Ballinhassig
- 11:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 2-11V4-9
- Lisgoold
- 11:00
- Mitchelstown
- Mitchelstown
- 0-6V2-4
- Kilworth Araglen Og
- 11:00
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 2-4V0-13
- Fermoy
- Friday 16th August, 2024
- 19:30
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 1-5V4-19
- Midleton
- 19:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- 2-3V12-12
- Fermoy
- 19:00
- St Colmans
- St Colmans
- -V-
- Cobh 2
- Conceded by Cobh 2
- 19:00
- Bishopstown
- Bishopstown
- 4-11V4-8
- Nemo Rangers
- 19:30
- Aghada
- Aghada 2
- 7-3V4-6
- Brian Dillons
- Thursday 15th August, 2024
- 19:30
- Lisgoold
- Lisgoold
- 4-9V2-4
- Erins Own 2
- 19:00
- Fr O Neills
- Fr O Neills
- 4-1V3-21
- Glanmire 2
- 19:00
- Carrignavar
- St Colmcilles
- 4-4V0-5
- Crosshaven
- Wednesday 14th August, 2024
- 19:00
- Dungourney
- Kiltha Og
- 0-2V1-19
- Midleton
- 19:00
- Youghal top field
- Youghal
- 6-13V1-5
- St Michaels
- 19:00
- Carraigtwohill
- Carrigtwohill
- 2-12V1-10
- Ballygarvan
- 19:00
- Whitescross
- St Colmcilles
- 0-8V0-11
- Aghada
- 19:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 0-8V4-14
- Cobh
- 19:00
- Passage
- Passage
- 2-4V3-13
- Bride Rovers
- 19:00
- shanagarry
- St Colmans
- 5-16V2-6
- Fermoy
- 19:00
- Whitechurch
- Whitechurch
- 2-13V1-8
- St Catherines
- 19:00
- Doneraile
- Doneraile
- -V-
- St Vincents
- Conceded by Doneraile
- 19:00
- O Briens Field
- Lee Gaels
- 2-10V6-8
- Brian Dillons
- 19:00
- Ballyphehane
- Lisgoold
- 8-6V1-8
- Ballyphehane
- 19:00
- Ballyphehane
- Lisgoold
- 8-6V1-8
- Ballyphehane
- [eague pionts on championship
- Tuesday 13th August, 2024
- 19:30
- Trabeg
- Nemo Rangers
- -V-
- St Colmans
- Conceded by St Colmans
- 18:30
- Cobh
- Cobh
- 1-4V7-7
- Fr O Neills
- Monday 12th August, 2024
- 19:00
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 3-10V1-13
- Douglas 2
- 19:00
- Youghal top field
- Youghal
- 3-8V0-5
- Glanmire 1
- 19:00
- Castlemartyr
- Kiltha Og
- 1-9V1-10
- Midleton
- 19:00
- St Michaels
- St Michaels
- 3-10V2-6
- Carrigtwohill
- 19:00
- Cobh
- Cobh
- 5-5V1-17
- St Dominics
- 19:00
- St Colmcilles
- St Colmcilles
- -V-
- Kiltha Og 2
- Conceded by Kiltha Og 2
- 19:00
- Araglen
- Kilworth Araglen Og
- 3-4V2-11
- Bride Rovers
- 19:30
- Castletownroche
- Ballycastle Gaels
- 3-15V2-12
- St Catherines
- 19:00
- Delanys
- Brian Dillons Delanys
- 3-8V1-6
- St Vincents
- 19:45
- Killeagh
- Killeagh
- 2-9V1-12
- Courcey Rovers
- 19:00
- Crosshaven
- Crosshaven
- 5-7V0-3
- Nemo Rangers
- 19:00
- Bride Rovers
- Bride Rovers 2
- 4-1V6-9
- Glen Rovers 2
- Sunday 11th August, 2024
- 19:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 7-5V5-5
- Erins Own 2
- 11:00
- Douglas
- Douglas 2
- -V-
- Carrigtwohill 2
- Conceded by Carrigtwohill 2
- 11:00
- Midleton 2
- Midleton 2
- 4-6V4-9
- Lisgoold
- 11:00
- St Vincents
- St Vincents
- 6-2V1-3
- St Colmcilles 2
- Saturday 10th August, 2024
- 12:00
- Aghada
- Aghada
- 1-1V4-15
- Sarsfields
- 11:00
- Castlelyons
- Castlelyons
- 7-5V0-6
- Youghal
- 11:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 4-8V2-6
- St Colmcilles
- 11:00
- Watergrasshill
- Watergrasshill
- 1-6V6-9
- Kilworth Araglen Og
- 11:30
- Bride Rovers
- Bride Rovers
- 5-11V0-4
- Nemo Rangers
- Friday 09th August, 2024
- 19:30
- Cloyne New Field
- St Colmans
- 1-18V1-15
- Sarsfields 2
- 19:00
- Na Piarsaigh
- Na Piarsaigh
- -V-
- Fr O Neills
- Conceded by Fr O Neills
- 19:00
- Ballynoe
- St Catherines
- 1-9V3-12
- Ballygiblin
- Time
- venue
- Teams
- round
- Saturday 07th September, 2024
- 18:00
- Castlehaven (Moneyvollahane)
- Castlehaven
- 1-16V3-11
- Ibane Gaels
- 18:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 1-13V3-23
- Kilbrittain
- 15:00
- Ballinhassig (Ballinaboy Pitch)
- Ballinhassig
- -V-
- Sam Maguires
- Conceded by Sam Maguires
- 13:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 1-14V2-14
- Owen Gaels
- 11:00
- Ardfield
- St James
- 4-20V2-5
- Newcestown
- 11:00
- Leap
- Kilmacabea
- 5-7V1-4
- Ballingeary
- 11:00
- Clonakilty
- Clonakilty 2
- 5-4V4-9
- Tadhg Mac Carthaigh 2
- 11:00
- Keakil
- St Colums 2
- 4-7V4-7
- Carbery Rangers 2
- Friday 06th September, 2024
- 18:45
- Castletownbere
- Castletownbere
- 6-14V0-15
- Urhan
- 18:30
- Newcestown
- Newcestown
- 5-10V0-8
- Valley Rovers
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- -V-
- St Colums
- Conceded by St Colums
- 19:00
- Ballinora (Ballymah Pitch)
- Ballinora 2
- 1-8V2-12
- Ahan Gaels
- 19:00
- Ballingeary
- Owen Gaels
- 3-13V3-18
- Kinsale
- 19:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 4-9V3-9
- St James
- 18:45
- Bantry
- Bantry Blues
- 8-15V5-8
- O Donovan Rossa
- Thursday 05th September, 2024
- 19:00
- Glengarriffe
- Caha Og
- 3-11V3-9
- Kilmacabea
- 19:00
- Union Hall
- Castlehaven
- 5-6V4-11
- Ilen Rovers
- Wednesday 04th September, 2024
- 18:30
- Church Cross
- Gabriel Rangers
- 5-4V4-10
- Tadhg Mac Carthaigh
- Final
- 18:45
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 1-15V0-13
- Kilbrittain
- Semi-Final
- 18:45
- Newcestown
- Newcestown
- 2-12V1-10
- Cill Mochomog
- Semi-Final
- 18:45
- Clonakilty
- Clonakilty
- 4-15V3-0
- Sam Maguires
- Semi-Final
- 18:45
- Ballinascarthy
- Owen Gaels
- 4-7V1-12
- Castletownbere
- 19:00
- Timoleague
- Ibane Gaels
- 2-21V4-15
- Ballinora
- 18:45
- Kinsale
- Kinsale
- 2-20V0-21
- Courcey Rovers
- 18:45
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 1-13V3-22
- St James
- 19:00
- Rosscarbery (Newtown Pitch)
- Carbery Rangers 2
- 3-5V5-12
- O Donovan Rossa 2
- Tuesday 03rd September, 2024
- 19:30
- Bandon
- Valley Rovers
- 2-6V0-12
- Bandon
- Monday 02nd September, 2024
- 19:00
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- 4-16V2-17
- Newcestown
- 18:45
- Belgooly
- Sliabh Rua
- 2-8V6-15
- Kinsale
- 19:00
- Keakil
- Cill Mochomog
- 1-11V1-18
- Clonakilty
- 19:00
- Brinny
- Valley Rovers
- 1-7V3-19
- Bandon
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 0-19V6-15
- Ballygarvan
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- 0-14V0-14
- Kilbrittain
- 19:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 0-5V2-12
- Owen Gaels
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 5-4V9-22
- Kilmeen Kilbree
- 19:00
- Ardfield
- St James
- 5-10V3-8
- Western Gaels
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 2-9V5-17
- Courcey Rovers
- 19:00
- Bandon
- Bandon 2
- 3-3V3-13
- St Colums 2
- 19:00
- Aughaville
- Tadhg Mac Carthaigh 2
- 2-5V5-14
- Castlehaven 2
- Sunday 01st September, 2024
- 12:00
- Eyeries
- Urhan
- 0-7V4-17
- Kilmacabea
- 10:30
- Ballinora
- Ballinora 2
- 3-10V8-13
- Ibane Gaels
- 11:00
- Keakil
- St Colums
- 4-5V4-13
- Clann na nGael
- 11:00
- Kilmichael
- Kilmichael
- 1-5V3-11
- Kilmacabea
- Saturday 31st August, 2024
- 17:00
- Kinsale
- Kinsale
- 4-10V4-6
- Carbery Rangers
- 11:00
- Union Hall
- Castlehaven
- 3-14V1-3
- Sam Maguires
- 18:00
- Bantry
- Bantry Blues
- 2-10V4-17
- Urhan
- 11:30
- Newcestown
- Newcestown
- 4-4V5-18
- Aghinagh
- 11:00
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- 0-6V5-12
- St James
- 11:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 5-3V3-6
- Tadhg Mac Carthaigh
- 11:00
- Castletownbere
- Castletownbere
- 0-3V4-9
- Argideen Rangers
- 11:00
- Inchigeela
- Uibh Laoire
- 5-13V1-3
- Barryroe
- 10:45
- Adrigole
- Caha Og
- 3-20V3-2
- Owen Gaels
- 11:00
- Ballingeary
- Ballingeary
- 4-6V5-10
- Kilmeen/Kilbree
- 11:00
- Kilbittain (Clashavanna Pitch)
- Kilbrittain
- 4-8V4-2
- Muintir Bhaire
- Friday 30th August, 2024
- 18:45
- Church Cross
- Bantry Blues
- 6-21V2-3
- Castlehaven
- Final
- 19:00
- Rosscarbery (Newtown Pitch)
- Carbery Rangers
- 6-8V2-14
- Naomh Aban
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 3-5V7-13
- St Colums
- 19:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 3-6V3-12
- Owen Gaels
- 19:00
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- 2-17V4-6
- Canovee
- 19:00
- Kilmurry
- Kilmurry
- 5-8V1-1
- Clondrohid
- 19:00
- Newcestown
- Newcestown
- 5-10V6-19
- Bandon
- 19:15
- Carrigadrohid
- Canovee
- 3-6V3-12
- Clonakilty
- 19:15
- Macroom
- Macroom
- 4-5V3-9
- Ilen Rovers
- Thursday 29th August, 2024
- 19:00
- Durrus
- Muintir Bhaire
- 1-20V8-12
- Ballingeary
- 19:00
- Ballydehob
- Gabriel Rangers
- 3-5V5-15
- Valley Rovers
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa 2
- 2-11V2-6
- Bandon 2
- 19:00
- Keakil
- St Colums 2
- 5-18V4-4
- Tadhg Mac Carthaigh 2
- Wednesday 28th August, 2024
- 19:00
- Rosscarbery (Ardagh Pitch)
- Carbery Rangers
- 2-12V1-14
- Clonakilty
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 3-11V1-9
- Caha Og
- 19:00
- Kilmichael
- Kilmichael
- 0-13V1-10
- Kinsale
- 19:00
- Kilbrittain (Village Pitch)
- Kilbrittain
- 0-16V3-7
- Sam Maguires
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- 1-13V1-16
- Bantry Blues
- 19:00
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- -V-
- Ahan Gaels
- Conceded by Ahan Gaels
- 19:00
- Aughavile
- Tadhg na nGael
- 3-10V0-13
- Kilmeen/Kilbree
- 19:00
- Eyeries
- Urhan
- -V-
- Gabriel Rangers
- Conceded by Gabriel Rangers
- 19:00
- Ardfield
- St James
- 0-8V9-10
- Ilen Rovers
- Monday 26th August, 2024
- 19:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- 1-6V3-10
- Ibane Gaels
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- 2-13V0-10
- Castlehaven
- 19:00
- Bantry
- Bantry Blues
- 0-5V1-7
- Kinsale
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 6-6V5-7
- Newcestown
- 19:00
- Rath, Baltimore
- Ilen Rovers
- 3-6V3-10
- Tadhg na nGael
- 19:00
- Ahiohill
- Owen Gaels
- 5-13V2-3
- Western Gaels
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 1-4V5-12
- Sam Maguires
- 19:00
- Rossmore
- Kilmeen Kilbree
- 1-7V1-7
- St James
- 19:00
- Durrus
- Muintir Bhaire
- 5-14V0-7
- Gabriel Rangers
- 19:15
- Timoleague
- Argideen Rangers
- 4-14V1-1
- Gabriel Rangers
- 18:45
- Aughaville
- Tadhg Mac Carthaigh 2
- 2-5V5-16
- O Donovan Rossa 2
- 18:00
- Brinny
- Valley Rovers
- 5-10V0-5
- Newcestown
- Sunday 25th August, 2024
- 12:30
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- 4-10V1-11
- Carbery Rangers
- 10:30
- Carrigadrohid
- Canovee
- 2-8V3-5
- Ballinora 2
- 11:00
- Bantry
- Bantry Blues
- 0-3V5-9
- Bandon 2
- 11:00
- Clonakilty
- Clonakilty 2
- 2-5V5-9
- Owen Gaels
- 10:30
- Kilmichael
- Kilmichael
- 1-7V5-3
- St Colums 2
- Saturday 24th August, 2024
- 11:00
- Timoleague
- Argideen Rangers
- 3-8V2-16
- Clonakilty
- 15:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 4-7V1-5
- Barryroe
- 11:30
- Newcestown
- Newcestown
- 4-8V2-1
- Sam Maguires
- 11:00
- Rossmore
- Kilmeen/Kilbree
- 5-14V3-0
- Kilbrittain
- 11:00
- O Briens Field
- Lee Gaels
- 5-18V2-0
- O Donovan Rossa
- 11:00
- Inchigeela
- Uibh Laoire
- 1-2V0-5
- St Colums
- Friday 23rd August, 2024
- 19:00
- Union Hall
- Castlehaven
- 3-13V0-8
- Ballygarvan
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- -V-
- Carbery Rangers
- Conceded by Carbery Rangers
- 19:00
- Belgooly
- Sliabh Rua
- 3-13V1-14
- Clonakilty
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 0-11V5-14
- Owen Gaels
- 19:00
- Kinsale
- Kinsale
- -V-
- Sam Maguires
- Conceded by Sam Maguires
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- 1-4V5-9
- Ballinora 2
- 19:00
- Ardfield
- St James
- -V-
- Ballincollig 2
- Conceded by St James
- Thursday 22nd August, 2024
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 0-0V4-17
- Naomh Aban
- 19:00
- Union Hall
- Castlehaven 2
- 5-17V1-5
- Clonakilty 2
- 19:15
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers 2
- 5-7V4-5
- Ahan Gaels
- Wednesday 21st August, 2024
- 19:00
- Ballinaspittle
- Courcey Rovers
- 1-16V0-17
- Eire Og
- 19:00
- Timoleague
- Ibane Gaels
- 4-19V2-14
- Cloughduv
- 19:00
- Kilbrittain (Village Pitch)
- Kilbrittain
- 5-16V2-7
- Sam Maguires
- 19:00
- Kilmichael
- Western Gaels
- 2-10V4-14
- Newcestown
- 19:00
- Bantry
- Cill Mochomog
- 2-15V1-10
- Clonakilty
- 19:00
- Ballymacorcoran
- Laochra Og
- 1-10V5-22
- St James
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 2-7V4-12
- Kilmeen/Kilbree
- 19:00
- Rosscarbery (Ardagh Pitch)
- Valley Rovers
- 4-16V0-4
- Carbery Rangers
- 19:00
- Newcestown
- Newcestown
- 3-3V3-10
- Urhan
- 19:00
- Drimoleague
- Clann na nGael
- 3-9V4-7
- Uibh Laoire
- Tuesday 20th August, 2024
- 19:00
- Ballingeary
- Ballingeary
- 5-13V0-12
- Urhan
- Monday 19th August, 2024
- 19:30
- Kinsale
- Kinsale
- 1-22V3-12
- Newcestown
- 19:30
- Riverstick
- Sliabh Rua
- 2-12V1-23
- Courcey Rovers
- 19:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- 1-10V0-12
- Bandon
- 19:15
- Keakil
- Cill Mochomog
- 3-17V2-11
- Valley Rovers
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 1-18V1-11
- Sam Maguires
- 19:00
- Ballygarvan
- Ballygarvan
- -V-
- Ballinhassig
- Conceded by Ballygarvan
- 19:00
- Kilbrittain (Village Pitch)
- Kilbrittain
- 2-16V2-9
- Owen Gaels
- 19:00
- Rossmore
- Kilmeen Kilbree
- 1-9V4-15
- Western Gaels
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 1-11V7-22
- St James
- 19:30
- Rosscarbery (Ardagh Pitch)
- Carbery Rangers
- 1-12V5-2
- Macroom
- Sunday 18th August, 2024
- 11:00
- Bandon
- Bandon 2
- 2-9V2-3
- Carbery Rangers 2
- 11:00
- Clonakilty
- Clonakilty 2
- 4-7V3-12
- St Colums 2
- Saturday 17th August, 2024
- 16:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 1-8V5-10
- Kinsale
- 11:00
- Aghinagh
- Aghinagh
- 5-14V4-6
- Bantry Blues
- 11:00
- Eyeries
- Urhan
- 2-14V1-2
- Naomh Aban
- 10:00
- Brinny
- Valley Rovers
- 3-12V1-5
- Ahan Gaels
- 11:00
- Ahiohill
- Owen Gaels
- 0-3V5-13
- St Colums
- 11:00
- Leap
- Kilmacabea
- 4-7V2-2
- Kilbrittain
- 11:00
- Rossmore
- Kilmeen/Kilbree
- 3-6V4-9
- Kilmichael
- 11:00
- Durrus
- Muintir Bhaire
- 3-6V5-6
- Ballingeary
- Friday 16th August, 2024
- 19:00
- Ahiohill
- Owen Gaels
- 3-16V3-7
- Bantry Blues
- 19:00
- Ballinhassig
- Ballinhassig
- -V-
- Kilmurry
- Conceded by Ballinhassig
- 19:00
- Clondrohid
- Clondrohid
- 2-8V3-9
- Courcey Rovers
- 19:00
- Barryroe
- Ibane Gaels
- 8-4V4-5
- Aghabullogue
- 18:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- 2-12V2-11
- O Donovan Rossa
- Thursday 15th August, 2024
- 18:30
- Newcestown
- Newcestown
- 4-7V4-6
- Bandon
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- 5-9V1-1
- Sam Maguires
- 18:45
- Aughaville
- Tadhg Mac Carthaigh
- 3-13V4-5
- Castletownbere
- Wednesday 14th August, 2024
- 19:30
- Adrigole
- Caha Og
- 1-7V1-13
- Carbery Rangers
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 1-7V0-5
- Clonakilty
- 19:30
- Macroom
- Macroom
- 3-6V1-8
- Kilmichael
- 19:30
- Bantry
- Bantry Blues
- 2-10V1-2
- Kilbrittain
- 19:30
- Keakil
- St Colums
- 2-11V1-9
- Sam Maguires
- 19:00
- Enniskeane
- Ahan Gaels
- 1-12V2-10
- Tadhg na nGael
- 19:00
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- 2-13V2-9
- Kilmeen/Kilbree
- 19:00
- Durrus
- Muintir Bhaire
- -V-
- Gabriel Rangers
- Conceded by Gabriel Rangers
- 19:30
- Ardfield
- St James
- 0-11V7-14
- Castletownbere
- 19:00
- Rath, Baltimore
- Ilen Rovers
- 3-10V2-7
- Owen Gaels
- 19:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- 5-11V5-8
- Kinsale
- Tuesday 13th August, 2024
- 19:00
- Ahiohill
- Owen Gaels
- 7-12V4-3
- Castlehaven
- Monday 12th August, 2024
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- 2-12V2-7
- Ibane Gaels
- 19:30
- Kinsale
- Kinsale
- 3-10V5-16
- O Donovan Rossa
- 19:00
- Bantry
- Bantry Blues
- 1-16V2-8
- Newcestown
- 19:30
- Inchigeela
- Western Gaels
- 5-12V4-7
- Ilen Rovers
- 19:00
- Ballinascarthy
- Owen Gaels
- 5-19V1-2
- Tadhg na nGael
- 19:30
- Ballyvourney
- Naomh Aban
- 1-16V3-7
- Sam Maguires
- 19:00
- Rosscarbery (Ardagh Pitch)
- Carbery Rangers
- 2-22V0-5
- Ahan Gaels
- 19:00
- Ballydehob
- Gabriel Rangers
- 5-11V5-11
- Kilmeen Kilbree
- 19:00
- Durrus
- Muintir Bhaire
- 2-11V4-7
- St James
- 19:00
- Leap
- Kilmacabea
- 4-10V2-12
- Castletownbere
- 19:00
- Ballincollig
- Ballincollig 2
- 3-22V1-3
- Sam Maguires
- 19:00
- Keakil
- St Colums 2
- 4-7V0-2
- Bantry Blues
- Sunday 11th August, 2024
- 12:30
- Ballinacarriga
- Bantry Blues
- 9-14V2-4
- Kilbrittain
- Final
- 11:00
- Ballinacarriga
- O Donovan Rossa
- 3-7V3-8
- Western Gaels
- Final
- 12:00
- Ballinora
- Ballinora 2
- 2-18V1-9
- St James
- 12:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 0-1V1-11
- Ballincollig 2
- 11:00
- Bandon
- Bandon 2
- 3-2V3-4
- Clonakilty 2
- 11:00
- Ballinascarthy
- Owen Gaels
- 4-7V4-7
- Kilmichael
- Saturday 10th August, 2024
- 19:00
- Church Cross
- Ilen Rovers
- 5-10V1-6
- Castlehaven
- 17:00
- Timoleague
- Ahan Gaels
- 2-2V5-18
- Argideen Rangers
- 11:00
- Ardfield
- St James
- 1-3V5-4
- Courcey Rovers 2
- 11:00
- Kilbittain (Clashavanna Pitch)
- Kilbrittain
- 1-2V5-24
- Lee Gaels
- 11:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 3-12V1-8
- Uibh Laoire
- 11:00
- Keakil
- St Colums
- 5-1V1-17
- Kilmeen/Kilbree
- Friday 09th August, 2024
- 19:30
- Clonakilty
- Clonakilty
- 2-4V1-16
- Courcey Rovers
- 19:00
- Bandon
- Bandon
- -V-
- Valley Rovers
- Conceded by Valley Rovers
- 19:00
- Dunmanway
- Sam Maguires
- 5-1V8-15
- Owen Gaels
- 19:00
- Keakil
- St Colums
- -V-
- Ahan Gaels
- Conceded by Ahan Gaels
- 19:00
- Skibbereen
- O Donovan Rossa
- 11-8V6-5
- Kilbrittain
- 19:00
- Inchigeela
- Western Gaels
- 3-13V1-8
- Kilmeen/Kilbree
rebelog office
Pairc Ui Chaoimh, The Marina, Ballintemple, Cork.
Phone: 021-4963311
Email: administrator.cork@gaa.ie
social media feeds
facebook
@rebelog
Twitter
@rebelog
instagram
@rebelog